Квартира створена для людей, які не мають часу займатися домом або не люблять цього робити. Нам не потрібно турбуватися про підмітання тротуару, прибирання клітини або несправність крану - всім займеться адміністрація. Свідомість близькості інших мешканців блоку дозволяє відчувати себе в безпеці. Люди, які потребують цієї близькості ніколи не будуть відчувати себе добре в приватному будинку - можливо, в будівлі, яку можна придбати на сайті http://mriya.lviv.ua/.

Будинки, як правило, знаходяться за містом, в місцях, де іноді не має добре розвиненої комунікаційної мережі. Пов'язує це з необхідністю мати власний автомобіль, іноді навіть двох. Блоки житлові практично завжди знаходяться в районах з добре розвиненою інфраструктурою зв'язку, що є їх безперечною перевагою.

Будинок оточений навіть самим маленьким садом дозволить нам бути "ближче до землі", дозволить на контакт з природою, на час відпочинку з кавою на нагрітих весняним сонцем сходах або камені і спостерігати, що викликають до життя рослин.

Дім і сад не дадуть нам ніколи х нудьгувати, завжди є трава для стрижки, щось потрібно пофарбувати, щось покращити... це дозволяє відпочити в тиші і спокої. Не підходить, однак, для людей, які шукають безперервних змін і сильних відчуттів, їм цього дім не дозволить.