• Головна
  • Водій травмований унаслідок ДТП у Сумах
фото
11:58, Сьогодні

Водій травмований унаслідок ДТП у Сумах

фото

Учора вдень на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Героїв Крут.

На місці автопригоди інспектори попередньо з’ясували, що 32-річний водій автомобіля Jeep, повертаючи ліворуч, не надав переваги в русі та допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ, 21-річний керманич якого рухався прямо назустріч.

Унаслідок ДТП тілесні ушкодження отримав водій автомобіля ВАЗ. Його доправили до лікарні для надання необхідної медичної допомоги.

Для з’ясування всіх обставин події інспектори викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції.

Пам’ятайте: дотримання правил дорожнього руху — запорука вашої безпеки та безпеки оточення. Керуйте відповідально!

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення