• Головна
  • Літній табір Сумського НАУ (ФОТО)
фото
12:09, 3 липня 2015 р.

Літній табір Сумського НАУ (ФОТО)

фото

2 липня закінчилася зміна літнього танцювального табору Сумського НАУ, але дітки зовсім не сумують, адже за час перебування тут вони отримали масу позитивних емоцій та нові знання та навички. Кожен факультет побажав зробити свій внесок та подарувати дітлахам ще більше яскравих моментів. Наприклад, факультет харчових технологій під час пізнавальної години показав юним танцюристам, як правильно сервірувати стіл та подавати їжу, що дуже сподобалося дітлахам. Вони з радістю та сміхом допомагали працівникам та волонтерам та з зацікавленістю поставилися до нової інформації.

Дуже велике задоволення Свейчики отримали під час відвідування музею Сумського національного аграрного університету, де Саєнко Анатолій Васильович розповів їм про розвиток нашого закладу та показав, як саме починалося будівництво навчальних та практичних корпусів, спортивного комплексу та гуртожитків. До складу експозиції музею також входять картини, вишиванки, книги, документи та подарунки від випускників різних років. Маленькі учасники танцювального табору дізналися багато нового про розвиток нашого університету.

У свою чергу, працівники факультету агротехнологій та природокористування порадували юних танцюристів екскурсією до дендрарію СНАУ, теплиць та віварію. Рослини та тварини, побачені на екскурсії, подарували дітям просто море позитивних емоцій, яскраві враження та незабутні спогади. Крім того, наші спеціалісти розповіли дітлахам багато цікавого, що дозволило їм отримати нові знання. Під кінець екскурсії кінологи з біолого-технологічного факультету влаштували для дітей показову дресировку собак та розповіли їм, як правильно треба виховувати чотирилапих улюбленців.

Окремої уваги заслуговує також те, що під час програми табору юні танцюристи вивчали бальну хореографію: ускладнені фігури самби, а також основні фігури квікстепу. Тому з першого вересня ми дуже чекаємо на наших дітлахів в танцювальному ансамблі «SWAYchiki».

Літній танцювальний табір СНАУ закінчився для дітлахів неймовірно цікавим та захоплюючим шоу, яке влаштували для них учасники кінноспортивної школи.

Окрему подяку хотілось би висловити нашим волонтерам, які з радістю допомагали дітлахам освоїтися в таборі, навчитися дружити та допомагати один одному, з гідністю долати перешкоди та радіти кожному дню: студентці факультету економіки та менеджменту Софії Іллінській, представниці біолого-технологічного факультету Наталії Іржавській, майбутньому ветеринарному лікарю Станіславу Барану та студенту інженерно-технологічного факультету Вадиму Богомолу.

детский лагерь под киевом

#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...