• Головна
  • Міндоходів Сумщини запрошує інвесторів обговорити скорочення кількості податків в Україні
16:01, 14 лютого 2014 р.

Міндоходів Сумщини запрошує інвесторів обговорити скорочення кількості податків в Україні

Головне управління Міндоходів у Сумській області запрошує інвесторів, які працюють на Сумщині, долучитися до розробки та впровадження інструментів для стимулювання інвестиційної активності в Україні, зокрема, до оптимізації структури та кількості податків і зборів.

Зміна структури та скорочення кількості  податків з 22 до 14 дозволить спростити звітність, скоротити ресурси, що витрачаються на податкове адміністрування як підприємцями, так і Міністерством.

– Сумщина за темпами зростання іноземних інвестицій посідає 6 місце серед регіонів України, – говорить Олександр Семченко, начальник ГУ Міндоходів у Сумській області. – Тому думка інвесторів, що вклали свої кошти саме в нашу область, дуже важлива для нас.

У свою чергу, органи Міндоходів у Сумській області прагнуть створити максимально комфортні умови для діяльності та розвитку підприємств з іноземними інвестиціями. Реформування у сфері оподаткування триває і для знаходження оптимального рішення яке задовольняло б всі сторони, як інвесторів так і бізнес, і державу, потрібно вдаватись до методу діалогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...