• Головна
  • Власть Сум пожаловалась Януковичу на Госказначейство
17:00, 25 вересня 2013 р.

Власть Сум пожаловалась Януковичу на Госказначейство

Сумской городской совет на сессии в среду обратился к президенту Виктору Януковичу и премьер - министру Николаю Азарову с просьбой принять меры по обеспечению своевременной оплаты платежных поручений органами Государственной казначейской службы, пишет Тиждень.ua.

За это решение проголосовали 56 из 58 присутствующих депутатов горсовета (всего в горсовете - 76 депутатов).

«За наявності коштів на рахунках міськбюджету і бюджетних установ казначейством не проводяться платежі на їх утримання, виконання сезонних робіт з благоустрою, будівельно-монтажних робіт на об'єктах будівництва, ремонт житлового фонду, капітальні витрати в установах охорони здоров'я. Це ставить під загрозу забезпечення життєдіяльності міста, підриває економіку підприємств (в першу чергу комунальних), впливає на виконання бюджетів усіх рівнів. Також не платяться лікарняні співробітникам бюджетних і комунальних установ, не фінансується харчування дітей у школах та дитсадках, під загрозою - зрив початку опалювального сезону і функціонування ЖКГ», - говорится в обращении .

В обращении говорится, что по состоянию на 20 сентября управлением Госказначейства по специальному фонду бюджета Сум не проведено 8460000 гривен.

В 2012 году задолженность городского бюджета перед поставщиками товаров и услуг, подрядными организациями за выполненные работы составила более 40 млн гривен .

«Просимо вжити заходів в рамках повноважень для вирішення цього питання в частині недопущення порушень гарантованого права територіальної громади на самостійність місцевих бюджетів, у тому числі - шляхом ініціювання перегляду відповідних нормативно-правових актів» , - сказано в обращении .

Мэр Геннадий Минаев заявил на сессии, что горсовет просит президента и премьер - министра внести изменения в бюджетный кодекс и вывести счета местных бюджетов из Госказначейства.

Напомним, еще в июле директор Сумского городского центра занятости Николай Кухтик заявил, что казначейство лишило государственной помощи четыре тысячи безработных.

О блокировании средств Госказначейством заявляли и другие города. Летом города даже начали акцию мирного "выбивания " денег из казначейства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...