• Головна
  • Як забезпечити догляд за літніми людьми у Сумах
Новини компаній
08:45, 6 липня 2022 р.

Як забезпечити догляд за літніми людьми у Сумах

Новини компаній

Наш динамічний час не завжди дозволяє приділяти достатньо уваги навіть самому собі. Що вже казати про ситуацію, коли треба доглядати за людиною похилого віку! А вона ж потребує набагато більше уваги, до того ж, необхідно вміти надавати медичну допомогу. Але рішення є, і воно доволі просте. Уход за пожилыми людьми Сумы може надати пансіонат, в якому працюють справжні фахівці.

До недавнього часу подібні заклади асоціювались лише з негативом. Але сьогодні вони вже нагадують бази відпочинку, де є не лише власне догляд, а й багато спілкування, робота з психологом, розваги, якісне харчування й комфортне проживання. Тому все більше людей звертаються сюди, бо знають, що їм допоможуть, незалежно від стану здоров’я ті віку.

Як забезпечити догляд за літніми людьми у Сумах, фото-1

Переваги будинку для людей похилого віку

Головна перевага даного варіанту полягає в тому, що літній людині буде надана екстрена медична допомога. Тобто, не потрібно викликати швидку та вживати відповідних заходів, шукати необхідні ліки, бігти в аптеку вночі або ставити крапельницю. Далеко не всі вміють правильно зробити навіть укол, та й бажання вчитися цьому немає.

Частный дом престарелых також має наступні переваги:

· Цілодобовий догляд;

· Регулярне правильне харчування;

· Комфортні кімнати для проживання;

· Можливість перебувати тут від 3 діб до декількох років;

· Кваліфікована медична допомога від фахівців;

· Можливість приймати гостей, які прийшли відвідати дідуся чи бабусю;

· Наявність спеціального обладнання для людей з особливими потребами.

Щодо медичного персоналу, то тут постійно працюють терапевти, геронтологи, психіатри та психологи. І, звісно, середній та молодший медперсонал. А якщо знадобляться послуги вузько направлених спеціалістів, то пансіонат може викликати їх в будь-який момент.

У закладі працює психіатр, таким чином, тут приймаються навіть пацієнти з певними відхиленнями, наприклад, з хворобами Альцгеймера, Паркінсона, деменцією.

Для лежачих хворих передбачена зміна памперсів, особливі гігієнічні процедури.

Що, крім медичної допомоги?

Звісно, що частный хоспис Сумы не обмежується лише медичним доглядом. Тут передбачене активне та цікаве дозвілля. До того ж, ніхто не забороняє займатись улюбленим хобі, якщо є бажання та фізичні можливості.

Що стосується дозвілля, то адміністрація організовує такі заходи:

· Лікувальна та реабілітаційна фізкультура;

· Змагання та конкурси;

· Танці;

· Клуби по інтересам;

· Літературні вечори.

Подвір’я закладу забезпечене всім необхідним для того, щоб літні люди могли насолоджуватись чистим та свіжим повітрям в екологічно чистій зоні.

У кожної людини з віком накопичуються різні психологічні проблеми, про які ніяково говорити. Тож, у пансіонаті працює психолог, який може надати відповідні консультації. Він надасть допомогу стосовно психосоматичних розладів, страху за майбутнє, застарілих образ з минулого, непорозуміння з людьми тощо.

Варто також відзначити, що літні люди, які перебувають в пансіонаті, не відчувають себе самотніми. Адже їм є, з ким спілкуватись. А в похилому віці перебування в соціумі надважливо! В звичайних умовах у них такої можливості немає, хіба що випадково, наприклад, у транспорті чи в чергах. Спілкування з близькими, які молодші за віком, не завжди викликає порозуміння, дається взнаки різниця поколінь. Будинок для людей похилого віку дозволяє знайти однодумців серед однолітків, з якими буде більш цікаво підтримувати дружні стосунки, завжди знайдеться тема для обговорення. Тож це чудовий варіант для того, щоб зустріти старість у комфортних умовах при постійному якісному догляді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...