• Головна
  • Важлива інформація щодо обміну водійських посвідчень у підрозділах ДП «Документ», які входять до сфери управління Державної міграційної служби України
15:53, 27 травня 2022 р.

Важлива інформація щодо обміну водійських посвідчень у підрозділах ДП «Документ», які входять до сфери управління Державної міграційної служби України

Звертаємо вашу увагу на важливе уточнення: після запуску послуги обмін водійських посвідчень можна буде здійснити ЛИШЕ у підрозділах ДП «Документ». Натомість можливість зробити це у територіальних підрозділах ДМС України НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА!

Нагадуємо, що ДП «Документ» буде наділено правом приймати заяви та документи, необхідні для обміну посвідчення водія, з наступною передачею цих документів до територіальних сервісних центрів МВС для прийняття відповідного рішення. За результатами прийняття ТСЦ рішення, ДП «Документ» друкуватиме посвідчення з наступною його видачею.

Наразі Міністерство юстиції України уже зареєструвало наказ МВС України №509/38745 від 11 травня 2022 року «Про затвердження Порядку взаємодії сервісних центрів МВС та уповноважених суб’єктів». Цим актом урегульовано порядок взаємодії Головного сервісного центру МВС та ДМС для забезпечення обміну посвідчення водія.

Щойно співпрацю ДП «Документ» та сервісних центрів МВС України буде розпочато, ми відразу повідомимо вам про це на наших офіційних ресурсах.

Наталія Науменко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...