• Головна
  • Як живуть іноземні студенти в умовах війни
07:40, 6 березня

Як живуть іноземні студенти в умовах війни

Як живуть іноземні студенти в умовах війни, фото-1


Станом на 05.03.2021 близько 1500 іноземних студенів мешкають у гуртожитках Сумського державного університету. У складних та надважких умовах, викликаних військовою агресією Росії проти України, університетзабезпечує потреби студентів у товарах першої необхідності. Весь персонал гуртожитків працює в штатному режимі. Всі гуртожитки університету мають безпечні підготовлені укриття для розміщення студентів у разі виникнення загроз нанесення російськими окупантами бомбових ударів. Комплекс громадського харчування СумДУ безкоштовно забезпечує харчуванням іноземних студентів, надає сухпайки. В умовах відсутності водопостачання спільно з ТОВ "КУСУМ ФАРМ" організовано підвіз питної води, а також овочів, борошнатощо. Є домовленість з гуманітарним фондом про підвізпродуктів харчування. Компанії-партнери СумДУ, волонтери також постійно допомагають забезпечувати потреби іноземних студентів у продуктах харчування та предметах першої необхідності.

Наразі всі іноземні студенти знаходяться у безпеці. Всі хто мешкав на квартирах переїхали до гуртожитків. Постійний зв’язок зі студентами підтримується через голів земляцтв, а також за допомогою інших каналів комунікації(телефон, месенджери, email). Для оперативного інформування іноземних студентів використовується спеціально створений телеграм-канал.

У випадку погіршення стану здоров`я студенти мають можливість скористатися кваліфікованою консультацією лікарів Університетської клініки СумДУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...