Новини компаній
11:00, 29 грудня 2021 р.

Як вибрати дренажний насос

Новини компаній

Дренажний насос призначений для процедури відкачування брудної води з басейнів, свердловин, каналізації, затоплених підвалів, у тому числі водойм, резервуарів для поливу та інших джерел. Цей пристрій виконує складну та важливу роботу.

Дренажні насоси відрізняються мобільністю, мають невелику вагу та компактні розміри, тому їх можна легко переносити у різні приміщення. Багато моделей оснащені поплавком та можуть працювати навіть в автоматичному режимі. Щоб швидко відкачати брудну воду, варто вибрати насос Grundfos Unilift KP. Ця модель характеризується стабільною роботою та високою якістю.

Як вибрати дренажний насос, фото-1

Навіщо потрібні дренажні насоси?

Головним завданням цього виду обладнання є відкачування брудної води, в якій може знаходитися різне сміття, у тому числі й пісок. Тому при купівлі конкретної моделі потрібно враховувати всі параметри агрегату, у тому числі розміри частинок, які він може через себе пропустити.

Найменші дренажники здатні прокачати через себе разом із рідиною пісок і тверді включення/частки розміром близько 5-10 мм. Цього цілком вистачає, щоб осушити резервуар для поливу або затоплений підвал.

Види дренажних насосів

Якщо постає питання, який агрегат краще вибрати, потрібно враховувати різні фактори. Наприклад, середовище використання пристрою та його розміри.

Є три види обладнання:

  1. Поверхневий дренажний насос. Можна відкачувати рідину зі свердловини або водоймища, каналізації, а також приміщення, глибина якого близько 8-12 м.
  2. Напівзавантажувальний дренажний насос. Даний вид обладнання може працювати в затопленому середовищі (наприклад, сарай або підвал). У рідину занурюється лише частина пристрою, а корпус завжди знаходиться на поверхні. Обирається для водойм, у яких мінімальна глибина не більше 15 м.
  3. Занурювальний дренажний насос. У рідині розміщується весь агрегат. Встановлюється на підлозі затопленого приміщення. Через ґрати на забірному патрубку відбувається всмоктування рідини.

Запитуючи, який купити тип обладнання, враховується саме мета, з якою воно купується. Якщо пристрій не занурюватиметься в рідину, можна зупинити вибір на поверхневій моделі.

Який насос краще вибрати?

Головним критерієм вибору конкретної моделі пристрою має бути мета його використання. Важливо пам'ятати, що занурювальне обладнання, призначене для перекачування чистої води, не може застосовуватися для розв'язання задач дренажу забрудненої рідини.

З цієї причини потрібно чітко визначити цілі майбутнього використання, на основі яких приймається остаточне рішення. Труднощів вибору бути не повинно, тому що сьогодні представлено широкий асортимент різних моделей, які мають відповідні характеристики.

Як розрахувати дані для вибору насоса?

При виборі дренажного обладнання необхідно враховувати такі показники:

  1. Використовуватиметься для відкачування води, переливання рідини в іншу ємність або для поливу.
  2. Різниця за висотою між точкою збору та точкою, прокладеною для перекачування магістралі.
  3. Відстань по горизонталі від місця забору рідини до точки її вільного виливу.
  4. Діаметр шлангів (рукави, пластикових труб).

Сам процес розрахунку є досить простим. Головне — чітко визначити, чи буде пристрій застосовуватись виключно для перекачування води з одного резервуару в інший або зі зливом на ґрунт. А також чи насос використовуватиметься як насос для поливу на присадибній ділянці.

Позиції насосів Grundfos

Компанія Grundfos входить до провідних виробників надійних дренажних насосів для відкачування брудної води. Така популярність пояснюється високою якістю насосного обладнання. Тепер не доведеться регулярно купувати новий пристрій, адже обрана модель від надійної компанії прослужить багато років.

Висновок

Дренажний насос може стати вірним помічником та значно прискорити процес відкачування із затопленого приміщення брудної води. Деколи зробити правильний вибір досить складно, не знаючи всіх особливостей і характеристик конкретної моделі. Тому варто звернутися за консультацією до спеціалістів нашої компанії. Завдяки допомозі професіоналів можна вибрати справді якісне обладнання, яке прослужить не один рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...