
Фото
12:44, Сьогодні
Вибухотехніки поліції Сум знешкодили небезпечну бойову частину ворожого БпЛА
Фото
Минулої доби мобільна група управління вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області здійснила кілька бойових виїздів на місця, де були виявлені вибухонебезпечні предмети, зокрема збиті силами протиповітряної оборони ворожі ударні безпілотні літальні апарати, та провела їх розмінування.
Один з ворожих ударних безпілотників літакового типу було виявлено на полі. Провівши огляд знайдених уламків безпілотного літального апарату, вибухотехніки поліції Сумщини здійснили знешкодження його комбінованої 50-ти кілограмової фугасно-запалювальної бойової частини, а потім вивезли її у спеціально відведене місце для знищення.
Поліція нагадує громадянам, що у випадку виявлення будь-яких предметів, схожих на боєприпаси та їх рештки, безпілотних літальних апаратів різних типів, авіаційних бомб, ракет або їх залишків ні в якому разі не підходьте близько до них та не чіпайте їх. Обов’язково повідомляйте про такі знахідки до поліції.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:19, Сьогодні
1
22:07, 10 серпня
11:12, 18 серпня
248
09:04, 19 серпня
14:01, Вчора
19