• Головна
  • Види, розміри та кольори рибальських гачків
Новини компаній
14:10, 19 серпня 2021 р.

Види, розміри та кольори рибальських гачків

Новини компаній

Цього разу ми хотіли би трохи прояснити питання про гачки, яких у рибальських магазинах тисячі різних компаній, і вибрати підходящий дуже важко. На жаль, виробники трохи ускладнюють вам вибір гачків, оскільки кожна компанія має свої розміри.

Розміри

Розміри гачків мають присвоєні номери - вони починаються від 2 (найбільший гачок) до 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 до 26 (найменший). Розміри відрізняються від компанії до компанії, тому вам не слід "жорстко" дотримуватися вищезгаданої нумерації. Найголовніше - вибрати високоякісні гачки, пропоновані на сайті https://master-hooks.ua/uk/product-category/rybalski-hachky/для типу та розміру приманки, на яку ви збираєтеся ловити рибу. Зрештою, ви не можете покласти невелику приманку на великий гачок, де її не буде видно рибі, це може пошкодити делікатну приманку, наприклад, мотиля або білих хробаків, і приманка буде поводитися не дуже природно.

І навпаки - велика приманка на маленькому гачку затьмарить точку гачка, тому заторів буде набагато менше. Те ж саме стосується і вибору розміру гачків для вашого набору та обладнання - ви не прив’язуєте маленький гачок до товстої леси і навпаки - великий гачок на тонкій лесі теж не підходить. Найменші гачки, розміром 16-26, використовуються для лову дрібної риби. Це гачки з тонкого або середнього дроту, які ідеально підходять для маленьких та ніжних приманок, таких як мотиль або маленький білий черв’як. Зосереджуючись на великій рибі, ви повинні використовувати гачки з товстого та міцного дроту, які додатково ковані для збільшення міцності. Це гачки розміром від 2 до 14.

Види гачків

Незліченна кількість гачків дещо відрізняється один від одного за формою, але загалом існує чотири типи гачків.

1.Кришталеві гачки - це ті, що мають стиснуту форму, ця форма зазвичай зустрічається у маленьких гачків, які чудово підходять для риболовлі з білими черв’яками, оскільки при положенні під лезом вони поводяться природно, що збільшує кількість укусів.

2.Круглі ліктьові гачки мають більші розміри та призначені для великих приманок, найчастіше овочевих, наприклад, кукурудзи, коноплі, скоринки хліба. Якщо ви хочете ловити рибу великими червоними черв’яками, краще використовувати гачки з колючкою на валу, завдяки чому черв’як не зісковзне.

3.Гачки з коротким хвостовиком є найбільш універсальними і найчастіше використовуються рибалками.

4.Гачки з довгим хвостовиком полегшують відчеплення риби і найчастіше використовуються професіоналами для швидкої риболовлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...