• Головна
  • Клієнти ТОВ «Сумигаз збут» обирають можливість сплачувати за газ рівномірними частинами
09:28, 9 серпня 2021 р.

Клієнти ТОВ «Сумигаз збут» обирають можливість сплачувати за газ рівномірними частинами

3078 клієнтів ТОВ «Сумигаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вже змінили базову пропозицію на тариф «Твій газ Рівномірний платіж». У компанії зауважують, що кількість заявок на приєднання до тарифу зростає щодня.

У серпні виповнюється рік, відколи українці можуть самостійно обирати найвигідніші для себе тарифи та зручний сервіс.

«Цей рік був непростим, зважаючи на значне здорожчання блакитного палива на українських та світових енергобіржах. І тенденція до зростання ціни продовжується: у перші дні серпня вартість газу на Українській енергетичній біржі сягнула 16 гривень за кубометр. Проте наші клієнти захищені від цінових коливань: вартість кубометра газу в рамках тарифів, які ми пропонуємо, «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж», зафіксована на рівні 7,99 грн за кубометр», – розповідає директор ТОВ «Сумигаз збут» Олександр Голуб.

Наразі все більше споживачів обирає тариф «Твій газ Рівномірний платіж», адже він має суттєву перевагу – дозволяє спланувати сімейний бюджет та підготуватися до опалювального періоду.

Найактивніше приєднуються мешканці Сум та Сумського району, жителі Конотопа, Роменського та Охтирського районів, а також Глухівщини і Великописарівщини.

«За перший тиждень серпня від абонентів вже надійшли 323 нові заявки, зараз з ними працюють наші менеджери. Відповідно до умов тарифу «Твій газ Рівномірний платіж», річний обсяг споживання газу клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і ділиться на рівні частини, які споживач сплачує щомісяця», – говорить Олександр Голуб.

Після завершення дії комерційної пропозиції у квітні 2022 року відбудеться звірка показників лічильника і споживач отримає звіт із перерахунком. Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований річний обсяг газу, заощаджена сума залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

Підключитися до тарифу можна до 31 серпня 2021. Це зручно зробити:

  • у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua;
  • на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua;
  • зателефонувавши за номерами (0542) 76 73 04 та (067) 548 56 16
  • за допомогою Viber-бота 7104ua.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...