• Головна
  • Алкогольна залежність та правильні способи лікування
Новини компаній
14:55, 22 липня 2021 р.

Алкогольна залежність та правильні способи лікування

Новини компаній

Алкогольна залежність – це серйозна проблема, на яку треба звертати увагу. Не можна вважати, що алкоголізм – це просто примха або лінь. Жодна людина не хоче зруйнувати свій організм та психіку. Але люди починають постійно вживати алкоголь, бо не можуть впоратися з особистими проблемами, переживаннями. Вони страждають через власні драми, психологічні травми, але не знають, як з цим впоратися. Тому починають вживати алкоголь, аби забути про проблему та відчути радість.

Алкогольна залежність та правильні способи лікування, фото-1

Дуже оманливою є думка, що алкоголіками стають лише ті, хто не має цілей в житті, хорошої роботи, гарної сім'ї. Насправді, соціальний статус впливає на те, чи може стати людина алкоголіком, лише частково. Бо успішний бізнесмен може пити через непропрацьовані травми дитинства. А мама чудових дітей страждатиме від післяпологової депресії та шукатиме розраду в алкоголі.

Саме тому дуже важливо не заплющувати очі на те, що відбувається з близькими людьми. І ні в якому разв не радити випити, аби розслабитися, заспокоїтися. Звісно ж, не всі люди стають алкоголіками після першої чарки. Є багато тих, хто все життя вживає алкоголь в невеликих дозах і може себе контролювати. Але є і ті, хто спробувавши спиртне, розуміють, що воно дає хоча б недовгу ілюзію щастя, відчуття розслабленості, певну ейфорію. Тому продовжують пити знову і знову, переконуючи себе в тому, що зможуть зупинитися, коли пройде важкий період в житті. Але, на жаль, після довготривалого вживання алкоголю людина вже не може зупинитися самостійно. Бо ендорфіни в її організмі перестають вироблятися без допінгу. Відповідно, коли залежна людина тверезіє, вона відчуває апатію, у неї з'являються депресивні настрої, відчуття того, що все погано і світ став тільки гіршим. Тому вона п'є знову, аби перестати переживати негативні емоції.

Як правильно допомогти залежному

Коли є алкоголізм лікування повинно проводитися лише в спеціалізованій клініці. Ні в якому разі не можна кодувати або підшивати людину. Кодування – це процедура, яка базується на гіпнозі людини. а йому піддаються далеко не всі. До того ж, під час гіпнозу людямс насаджують страхи, а це не допомагає розібратися з власними переживаннями, а лише погіршує стан. А підшивання можливе лише в тому випадку, коли людина вже пройшла повний курс реабілітації і сама хоче підстрахуватися.

Варто розуміти, що залежному зможе допомогти лише комплексне лікування, яке включає роботу з наркологом та психологом. Narko Centr доктора Кадирова пропонує саме таке лікування. Так, воно є довготривалим, але саме цей підхід дійсно дає результат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...