Кого з сумчан на вакцинацію мають реєструвати роботодавці?

На вакцинацію реєструють роботодавці працівників освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери; працівників та мешканців інтернатів, будинків для літніх людей; військовослужбовців; працівників структури державної безпеки.

Алгоритм запису для роботодавців нескладний. Регіональні координатори з вакцинації поінформують управлінців кожної сфери, зокрема керівників закладів, про початок вакцинації цієї цільової групи та звернуться з проханням щодо формування списків.

Керівники закладів передають ці списки регіональному координатору з вакцинації. Керівники закладів готують приміщення для вакцинації та домовляються з регіональним координатором про день та час візиту мобільної бригади. У призначений день і час проводять вакцинацію за списком.

Важливо не забути взяти з собою на вакцинацію копію про підписання декларації або паспорт з ідентифікаційним кодом (для реєстрації в електронній системі охорони здоров’я).

Нагадуємо, що зараз вакцинують усіх медиків, військових на фронті, соціальних працівників, священнослужителів та людей старших 80 років.

Кого з сумчан на вакцинацію мають реєструвати роботодавці? , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі