У Держпраці у Сумах узгоджено спільне рішення щодо прискорення розслідувань випадків захворюваності на COVID-19

В Управлінні Держпраці у Сумській області провели спільну нараду разом із Управлінням охорони здоров’я Сумської ОДА за участі Управління фонду соціального страхування та керівників медичних закладів області.

Під головуванням начальника Управління Юрія СЕМЕНОГА посадовці проаналізували стан захворюваності медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Сумської області та розглянули проблемні питання, які виникають під час проведення розслідування випадку гострого професійного захворювання.

Про основні актуальні питання доповідали заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області Наталія АНТОНЕНКО, начальники відділів з питань гігієни праці Олена ВЛІЗЬКО, нагляду в АПК та СКС Олексій ЯРЕСЬКО, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Олександр СИДОРЕНКО та завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Віктор СОРОКА.

Також до виступу було запрошено заступника начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області Наталію ЄМЕЦЬ, обласного спеціаліста з професійної патології КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» Олену АЗАРОВУ, головного експерта Управління охорони здоров’я Сумської ОДА Світлану НІКУЄНКО. Спеціалістами обговорено першочергові завдання за відповідними напрямками.

В ході наради роботодавцям, в роботі яких з питань проведення розслідування нещасних випадків встановлені порушення, внесені приписи за формою Н-9, як засіб впливу та стимулювання до покращення роботи в цьому напрямку.

Керівників закладів охорони здоров’я, де зареєстровано найбільшу кількість випадків інфікування, зобов’язано вжити заходів щодо усунення організаційних та технічних причин інфікування медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, при виконанні посадових обов’язків.

Довідково: наразі до Держпраці надійшло 1000 повідомлень про випадки захворюваності медичних працівників на COVID-19, з них 9 смертельних. Утворено 1000 комісій із розслідування нещасних випадків. Завершених розслідувань – 381, з них 28 нещасних випадків пов’язані з умовами праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі