Реклама
10:16, 29 березня 2020 р.

Рулонні штори зебра "день-ніч»

Реклама
Рулонні штори зебра "день-ніч»

Порівняно недавно з'явилися рулонні штори «зебра», які значно відрізняються від «звичних» рулонних штор та інших видів сонцезахисту. Основна особливість штор «зебра» або штор «день-ніч» - це можливість регулювати ступінь проникнення світла. Наша компанія "Хітсан" пропонує багатий вибір рулонних штор на сайті https://www.hitsan.ua/uk/den-nich-zebra/. Наші офіси розташовані в Києві та Одесі, але ми завжди готові до співпраці із дилерами у будь якому населеному пункту країни.

Конструктивні рулонні штори «день-ніч» представляють собою подвійне полотно тканого матеріалу. На тканині чергуються прозорі та напівпрозорі горизонтальні смуги. При підйомі штори, потягнувши за ланцюг, зовнішнє полотно зміщується щодо внутрішнього. Пропускають світло сітчасті смуги, завдяки зміщенню зі щільними смугами на полотні. Тим самим змінюється інтенсивність освітлення та пропускання світла.

Відкриті, вільно висячі рулонні штори «день-ніч» встановлюються як на стулки вікон, так і на віконний проріз єдиним полотном. Залежно від ширини та висоти, вироби виготовляються на валах різного діаметру. На більшість механізмів встановлюється як провідний так і бездротовий акумуляторний електропривод. Такими рулонними жалюзі легко керувати дистанційно, за допомогою радіо пульта.

Кріплення

Вільно висячі рулонні штори «зебра» комплектуються спеціальним карнизом та універсальним кріпленням. Виріб встановлюється на стіну, стелю або укіс, кріпиться на саморізи через монтажний профіль. Касетні рулонні штори «день-ніч» кріпляться на раму без свердління пластика, за допомогою спеціальних «кліпс-захоплень».

Так само як і класичні, рол штори «зебра день-ніч» можна опускати, піднімати та фіксувати на будь-якій висоті. При бажанні можна зовсім скрутити в рулон за допомогою ланцюжка або електроприводу. За рахунок ваги нижньої планки - полотно висить натягнуто та рівно намотується на вал.

Матеріал і тканини

У рол шторах «зебра» використовується спеціальний матеріал з поліефіру, який володіє антистатичними властивостями. Тканина довговічна, не тьмяніє на сонці і не збирає пил. Простота в догляді - як правило досить сухого чищення. У разі сильного забруднення протирається вологою губкою або серветкою.

Матеріал комплектуючих - сталь, алюміній, пластик. 4 «стандартних» кольору фурнітури: білий, сірий, коричневий, чорний. 8 відтінків в системі, серед яких срібло, золото, світлий дуб, темний горіх. У каталозі представлено понад 100 матеріалів різного дизайну та кольорів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...