• Головна
  • Внутрішньопортове експедирування в ЄС
Реклама
14:08, 16 лютого 2020 р.

Внутрішньопортове експедирування в ЄС

Реклама
Внутрішньопортове експедирування в ЄС

Основною метою будь-якого експедирування є створення безперебійного переміщення товарів від продавця до покупця. Але для того, щоб процес був непереривним, треба створити правильний транспортний ланцюг і документальний супровід вантажів.

Внутрішньопортове експедирування в ЄС це дуже часта процедура. Сьогодні існують найбільші порти по контейнеру оборотів:

  • Роттердам;
  • Валенсія;
  • Антверпен;
  • Гамбург;
  • Бремерхафен.

В Європі є певний список документів, які необхідні заказнику, експедитору та відправнику: рахунок фактура, специфікація, пакувальний лист, декларації Т-1 та ЕХ-1.

Послуга внутрішньопортового експедирування може у декілька разів прискорити доставку вантажу та задовольнити всі потреби замовника. Для перевезення товарів використовуються спеціальні контейнери, які мають свої особливі властивості та призначені для певного роду вантажу.

Ви можете звернутись до перевіреної компанії яка забезпечить вам доставку будь-якого вантажу та буде підтримувати вантаж упродовж всього процесу. Договір, котрий буде укладено з експедиторською компанією буде дуже вдалим рішенням. Компанія бере на себе всі документаційні питання та позбавить вас від зайвих турбот. В результаті ви отримаєте всебічну підтримку.

Правильна організація внутрішньопортової експедиції дуже важлива, особливо якщо йде мова про міжнародні морські перевезення. Спеціалісти організують розвантажування, завантаження та процес зважування вантажу. В компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід в цій сфері. Завдяки особливим робочим зв'язкам, спеціалісти не мають мовного бар'єра та можуть вільно співпрацювати с будь-якими агентами морських ліній, терміналами, морськими службами.

Як відомо, кожна година, яку товар проводить у порту коштує дуже дорого. Але будь-який розумний замовник, який має ціну грошам бажає якомога швидше забрати свій вантаж та не переплачувати зайві години. Експерти компанії допоможуть вирішити це питання у дуже короткий термін, тим самим ви зможете заощадити своє матеріальні збереження.

На отримання всієї необхідної документації буде витрачено також дуже мало часу, тому що компанія має дуже гарні стосунки с усіма службами та зарекомендувала себе як сумлінного і чесного представника. На сайті ви можете вивчити відгуки клієнтів, які вже багато років співпрацюють с компанією та залишаються задоволеними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...