Зеленський нагородив науковців СНАУ

Троє сумських науковців відзначені Премією президента України для молодих вчених.

Досягнення Глобальних цілей сталого розвитку визначено ООН одним з пріоритетів розвитку світової спільноти до 2030 року. Глобальні цілі сталого розвитку передбачають подолання таких явищ як бідність та голод, сприяння здоров’ю та якісній освіті людей в усьому світі, збереження екосистем, подолання дискримінації та гендерної нерівності, тощо.

Наукові розробки у сфері сталого розвитку сьогодні стали пріоритетом і для України. І сьогодні українські науковці готові показати певні результати. Приємно, що серед них і представники Сумщини.

Указом Президента України №903/2019 “Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2019 року” працівників Сумського національного університету було представлено до почесних нагород.

За розробку наукового проєкту «Концептуальні засади сталого розвитку соціально-економічних систем» Премією Президента України для молодих вчених були нагороджені:

ДАНЬКО Юрій Іванович – доктор економічних наук, проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету

МЕДВІДЬ Вікторія Юріївна – доктор економічних наук, професор Сумського національного аграрного університету

КОБЛЯНСЬКА Інна Ігорівна – кандидат економічних наук, доцент Сумського національного аграрного університету.

13 лютого команда Сумського НАУ нарешті отримала заслужені відзнаки. Церемонія нагородження відбулася у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського.

Зеленський нагородив науковців СНАУ, фото-1 Зеленський нагородив науковців СНАУ, фото-2 Зеленський нагородив науковців СНАУ, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі