• Головна
  • Результати роботи Сумської місцевої прокуратури у сфері запобігання адміністративній корупції протягом 2019 року
09:00, 28 січня 2020 р.

Результати роботи Сумської місцевої прокуратури у сфері запобігання адміністративній корупції протягом 2019 року

Протягом 2019 року Сумською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судами першої інстанції 140 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

За результатами розгляду 64 протоколів судами встановлено наявність складу в діях винних осіб адміністративних правопорушень та накладено адміністративні стягнення у виді штрафу.

Також протягом минулого року Сумською місцевою прокуратурою виявлено 80 порушень вимог фінансового контролю, за якими уповноваженими органами Національної поліції складено та направлено до суду 50 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За результатами судового розгляду вказаних протоколів до адміністративної відповідальності у виді штрафу притягнуто 22 особи.

Крім того, за внесеними протягом 2019 року Сумською місцевою прокуратурою у порядку ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» 32 поданнями притягнуто до дисциплінарної відповідальності 27 осіб, 2 особи звільнено із займаних посад.

Сумською місцевою прокуратурою продовжують вживатися заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності за вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень, повідомляє Прес-служба прокуратури області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
4,7
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...