17:41
Вчора
29 грудня у Полтаві відбувся передноворічний напівмарафон «Полтавська зима 2019».
На участь в змаганнях зареєструвалися близько тисячі спортсменів. Бігуни змагалися на дистанціях 21,0975, 10 і 5 км, а також в естафеті на 21 км. Багато бігунів прийшли в яскравих маскарадних костюмах. Серед учасників змагань можна було побачити і Діда Мороза зі снігурками, і шерифа, і людину, яку викрали інопланетяни, і навіть динозавра, пише Данкор.
Представник Сумської ШВСМ, Валерій Буян виграв на 5-кілометровій дистанції.