Реклама
22:35, 22 жовтня 2019 р.

Купити силовий кабель АВВГ

Реклама
Картинки по запросу Купити силовий кабель АВВГ

Картинки по запросу Купити силовий кабель АВВГ

Електрика, безсумнівно, є одним з найважливіших відкриттів людства. Воно надає руху всі на нашій планеті, дозволяючи поєднати континенти за частки секунди. Без електрики сьогоднішній науково-технічний прогрес був би неможливий. Електрика може передаватися або розподілятися або через повітряні системи передачі, або через підземні кабелі. Гілки силового кабелю виконані з алюмінію або міді. Сфера застосування силового кабелю АВВГ обширна. Якщо ви зацікавлені в покупці, запрошуємо вас відвідати сайт: https://380v.com.ua/category/abbg, інтернет магазину «380 v.com.ua, де представлений каталог з великим вибором силових кабелів з докладним описом технічних особливостей і характеристик виробів. Ви зможете вибрати підходящий варіант за кілька хвилин.

У чому особливість силового кабелю АВВГ?

Передача електроенергії здійснюється двома основними способами, тобто з використанням підземних силових кабелів або повітряних електричних кабелів. Основна функція підземного силового кабелю - передача електроенергії між точками, включаючи джерела генерації, підстанції та інші об'єкти побутового і промислового призначення. Силовий провід - кабель АВВГ, проводиться з алюмінію, і захищений спеціальною ізоляцією і оболонкою з полівінілхлориду. Алюміній універсальний: це не тільки універсальний конструкційний матеріал, але і ідеальний провідник електрики. Сьогодні поряд з міддю алюміній забезпечує передачу електроенергії по всьому світу.

переваги:

• Більш безпечний вид кабелю.

• Повністю усуває електричні і магнітні поля, які в іншому випадку представляли б загрозу для здоров'я.

• Менше схильний різних пошкоджень.

Характеристики дроти АВВГ:

• Провід складається з 2-5 провідників. У чотирижильного варіантах одна з жил часто відрізняється від всіх інших меншою площею перетину.

• Має розмір перетину: від 150 до 240 мм 2 - призначене для 1 кВ; від 2,5 до 120 мм 2 - призначене для 660 В;

• Провід можна використовувати в діапазоні температур -50 - +50 ° С, при максимальній напрузі 3000/3500 В;

• У проводу тривалий термін експлуатації до 30 років.

Оформляйте покупку без зволікань. Секрет успіху інтернет магазину «380 v.com.ua, полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта, розумінні потреб клієнта і правильному розподілі пріоритетів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...