• Головна
  • У Сумах депутати внесли зміни до міського бюджету
16:00, 2 серпня 2019 р.

У Сумах депутати внесли зміни до міського бюджету

Народні обранці внесли зміни та доповнення до міського бюджету у зв’язку із змінами законодавства.

Відповідне рішення ухвалила міська рада 31 липня.

Згідно із рішенням, обсяг дохідної частини міського бюджету на 2019 рік становить 3129,9 млн. гривень (з них офіційні трансферти – 1153,1 млн. гривень), який зменшено на 105 млн. гривень.

Так, зменшено на 118,9 млн. гривень обсяг субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату послуг житлово-комунального господарства, у зв’язку із запровадженням механізму надання передбачених законодавством пільг та субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошові формі (монетизація пільг та субсидій).

Також відбулося збільшення на 13,9 млн. гривень, а саме:

1. офіційних трансфертів з державного та обласного бюджетів – 13,4 млн. гривень на:

- здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 9,1 млн. гривень;

- реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти – 0,05 млн. гривень для придбання послуг з доступу до Інтернету закладів освіти, які мають швидкість доступу до Інтернету менше 100 Мбіт/с;

- на утримання професійно-технічних навчальних закладів за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду - 0,1 млн. гривень для ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»;

- виконання депутатських повноважень депутатів Сумської обласної ради - 0,06 млн. гривень для КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 «Унікум» та Сумського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад № 42»;

- виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення – 4,1 млн. гривень для:

сімей загиблих учасників АТО, осіб з інвалідністю І-ІІ групи учасників АТО – 1,8 млн. гривень; сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав – 1,5 млн. гривень; сімей загиблих осіб, осіб з інвалідністю I - II групи учасників Революції Гідності – 0,8 млн. гривень.

2. перевиконання дохідної частини спеціального фонду (бюджет розвитку) міського бюджету станом на 01.07.2019 року у сумі 0,45 млн. гривень, які спрямовано на:

- капітальний ремонт покрівлі Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 ім. М.Н. Нестеревського – 0,4 млн. гривень;- капітальний ремонт діючого каналізаційного колектору Д-500 мм по вул. Ремісничій – 0,05 млн. гривень.

Обсяг видаткової частини міського бюджету відповідно зменшено на 105 млн. гривень.

Окрім цього, спрямовано обсяг вільного залишу коштів загального фонду міського бюджету станом на 01.01.2019 у сумі 0,5 млн. гривень на передачу міжбюджетного трансферту з міського бюджету м. Суми до державного бюджету для управління СБУ в Сумській області.

Депутати в межах загального обсягу видатків міського бюджету перерозподіли видатки, які спрямували на:

забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет – 0,6 млн. гривень; компенсаційні виплати КП «Електроавтотранс» за пільгове перевезення окремих категорій громадян – 4 млн. гривень (у міському автотранспорті – 1,6 млн. тис. гривень та електротранспорті – 2,4 млн. гривень); фінансову підтримку КП «Міськводоканал» – 3,2 млн. гривень; виплату матеріальної допомоги окремим категорія громадян – 0,3 млн. гривень; утримання закладів освіти – 1,5 млн. гривень; утримання закладів охорони здоров’я – 0,4 млн. гривень; тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...