• Головна
  • Сумські депутати не підтримали пропозиції обов`язковісті впровадження «ProZorro» та розміщення на зупинках графіків руху маршруток
13:15, 31 липня 2019 р.

Сумські депутати не підтримали пропозиції обов`язковісті впровадження «ProZorro» та розміщення на зупинках графіків руху маршруток

Сумські депутати не підтримали пропозиції обов`язковісті впровадження «ProZorro» та розміщення на зупинках графіками руху маршруток

Сьогодні під час засідання сесії СМР депутати не підтримали проекти рішень, що стосувалися зобов'язання виконавчих органів міської ради здійснювати допорогові закупівлі через систему ProZorro та щодо облаштування зупинок графіками руху всіх видів транспорту.

Ініціювала розгляд цих питань команда Сумської платформи реформ, представник якої Максим Корнієнко озвучив підготовані проекти рішень:

«Перше, змінити недіючу «рекомендацію» на зобов'язання здійснювати допорогові закупівлі через систему ProZorro для виконавчих органів міської ради. Це допоможе зекономити кошти міста (вже могли би зекономити близько 50 мільйонів гривень) та запобігти появі корупційних складових у цих процесах. І друге, облаштувати зупинки громадського транспорту графіками руху всіх видів транспорту, а не лише комунальних тролейбусів і автобусів. Це дозволить якщо не встигати вчасно на останню маршрутку, то точно контролювати якісь надання послуг місцевими перевізниками».

Також ними була озвучена невтішна статистика, яку очолюють Управління капітального будівництва та Департамент інфраструктури міста, що провели найбільше непрозорих закупівель.

Як проголосували депутати?

Перше питання: 13 – «За», 1 – «Проти», 11 – не голосували (з 26 присутніх).

Друге: 17 – «За», 0 – «Проти», 5 – «Утримались»5 – не голосували, (з 27 присутніх).

Сумська платформа реформ – це об’єднання громадських організацій та ініціатив міста Суми, метою якого є просування та імплементація реформ.

Тетяна Пляшник

#прозорро #ProZorro #графік руху маршруток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...