• Головна
  • Держекоінспекція: сміттєвий полігон на Сумщині працює з порушеннями
12:00, 5 липня 2019 р.

Держекоінспекція: сміттєвий полігон на Сумщині працює з порушеннями

Держекоінспекція в Сумській області перевірила дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Водолій — БС», яке здійснює захоронення відходів та утримання полігону ТПВ у смт. Ямпіль, а також надає послуги населенню, підприємствам і організаціям з водопостачання та водовідведення.

За результатами перевірки було встановлено порушення: забору полігону частково немає, не проводиться пошарова ізоляція відходів та їх ущільнення, відсутній дезбар’єр, не пробурені спостережні свердловини, не проводяться моніторингові дослідження щодо впливу полігону на навколишнє середовище. Крім того, встановлено поховання на полігоні неперероблених відходів, що є порушенням вимог ст. 32 ЗУ «Про відходи».

Також за результатами вимірювань показників складу та властивостей вод встановлено скид стічних вод із перевищенням нормативів ГДС по нітритах, нітратах, амонію, фосфатах. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 4 особи: штраф на суму 1122 грн. Видано припис щодо усунення порушень. Крім того, складено протокол про адмінпорушення за ст. 164 ч.1 КУпАП «Порушення порядку ведення госпдіяльності», який готується для передачі для розгляду в судовому порядку.

Тетяна Пляшник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміттєвий полігон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...