• Головна
  • У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото)
16:28, 8 червня 2012 р.

У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото)

 З настанням літнього періоду особливої актуальності набуває проблема збереження життя і здоров'я дітей, підлітків та учнівської молоді. Саме тому, 7 червня у Сумах відбувся навчальний збір вихователів-інструкторів з фізичної культури і плавання оздоровчих таборів зі всієї області. Організаторами заходу стали: управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, Територіальне управління МНС України у Сумській області, Навчально-методичний центр безпеки життєдіяльності, міська і обласна рятувально-водолазні служби, обласний осередок громадського дитячого руху «Школа безпеки». 

 Розпочався захід на базі навчального центру, де вихователі пройшли теоретичний вишкіл з організації безпечного відпочинку дітей в оздоровчих таборах, особливо під час перебування на водних об’єктах та склали відповідні заліки.

Наступний етап навчального збору, відбувався на березі р. Псел в районі Сумської міської рятувально-водолазної станції. Саме тут, для всіх бажаючих продемонстрували спецобладнання водолазів та устаткування для порятунку потопаючих. Після цього організатори заходу провели заняття з надання постраждалим екстреної долікарської допомоги – штучного дихання і непрямого масажу серця. Отримані знання вихователі відпрацювали на практиці.

 Вихованці дитячого руху «Школа безпеки», разом з представниками рятувально-водолазної служби, за допомогою показового тренінгу відпрацювали дії по порятунку потопаючих з поверхні і дна водойм. Під час якого,  особливу увагу приділили помилкам, що найчастіше допускаються на практиці.

Інструктори з фізичної культури і плавання дитячих оздоровчих таборів отримали свідоцтва про опрацювання навчального курсу. Вихователі говорять, що під час заходу почерпнули для себе багато важливих знань. Проте, висловили побажання, щоб екстремальні ситуації були лише тренувальними.

У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото), фото-1
У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото), фото-2
У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото), фото-3
У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото), фото-4
У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото), фото-5
У Сумах проведено навчальний збір інструкторів з плавання оздоровчих таборів (Фото), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...