Ми погрішимо проти істини, якщо скажемо, що на Заході дефіцит красивих жінок. Красуні є там і в значних кількостях. Але чому ж наші жінки відрізняються від них принципово? Бажанням подобатися, перш за все. Природна краса і жіночність - зброя наших жінок. Від них віє чарівністю і теплом. Західних жінок можна теж назвати цілком доброзичливими, усміхненим і милими, але вони залишаються холодними при цьому. Тому серед наших дівчат завжди було популярно знайомство з іноземцями та питання как выйти замуж за иностранца на galateja.

Іноземки, вирощені в тепличних благополучних умовах, відрізняються самодостатністю і надмірною незалежністю. Вони перебувають у впевненості, що труднощі і незручності зобов'язані їх обходити стороною. Їх права їм твердо відомі. Зіткнувшись з будь-якою розбіжністю в сімейному житті, навіть самою невеликою, першим їх питанням буде - «а для чого все це мені потрібно?». Поступатися своїми принципами або йти на поступки їм не властиво. У питанні придбання найкращих життєвих преференцій вони перебувають у впевненості про свою винятковість і право на все найкраще, в тому числі у вигляді матеріально забезпеченого, красивого, високоосвіченого, підтягнутого і розумного чоловіка. Ці позитивні, на перший погляд, якості в сімейному житті виливаються часто в формі безмежної нетерпимості.

У тій ситуації, де середньостатистична звичайна американка або європейка після бурхливого сімейного скандалу вже б грюкнула дверима, наша жінка ніякого натяку на утиск її інтересів навіть не відчує. І подібна ситуація пояснюється зовсім не поганою вдачею або розпещеністю західної жінки, а просто відсутністю душевної гнучкості, що дозволяє в подібній ситуації продовжувати без втрати цілісності натури або обмеження свого его повноцінне спілкування. У підході до сімейного життя наших красунь можна назвати цю якість ключовою.