Як правильно зберігати каву у зернах?

Навіть самі завзяті кавомани знають далеко не всі цікаві подробиці про цей чудовий терпкий напій. Можливо цінитель темної ароматної рідини прекрасно розбирається в сортах кави, знає, як її правильно варити і навіть обсмажувати, але напевно не знайомий з тим, як найкраще зберігати її. Багато інших корисних порад та цінної інформації про каву можна дізнатись за посиланням http://kava-map.com/. На вас чекають актуальні кавові позитивні новини та оригінальний дизайн сайту.

Як не втратити чарівний аромат та смак напою під час зберігання?

Будь-який фахівець вам скаже, що натуральну каву, якого б сорту вона не була, найкраще зберігати в зернах, адже тільки в цьому випадку продукт збереже свій аромат якомога довше. А ось мелену бажано випивати якомога швидше, так як вона стрімко втрачає свої смакові властивості. Втім, любителі зі стажем кажуть, що самим справжнім ворогом кави є повітря. Саме воно сприяє найшвидшому старінню зерен, окислюючи масла в них. Тому потрібно слідкувати, щоб повітря ні в якому разі не потрапляло в упаковку, де зберігається кава. Як цього досягти, дізнаєтесь на сайті http://kava-map.com/. Це в повній мірі відноситься і до вологи. Покупна зернова кава зазвичай добре упакована і має чималий термін придатності – цілий рік. Однак це стосується тільки тих випадків, коли упаковка не ушкоджена. У зворотному випадку термін зберігання становить усього лише кілька тижнів, після чого зерна втрачають свій смак. Обсмажені зерна мають властивості виділяти вуглекислий газ і тому трохи збільшуються в обсязі. Тому якщо ви запакуєте їх в пакетик, останній може сильно надуватися. Це нормально. Що б подібні ситуації з вами не відбувалися, відразу після обсмажування дайте зернам відстоятися в темному і сухому приміщенні протягом 2 діб. Для того, що б зберегти відкриту упаковку трохи довше (до двох місяців), вже обсмажену каву можна заморозити, попередньо загорнувши в кілька поліетиленових пакетів, що б всередину не потрапляло повітря. Після того, як ви вирішите дістати і приготувати каву, його не потрібно розморожувати – моліть і заварюйте відразу, скориставшись рецептами з сайту http://kava-map.com/. Тільки у цього способу є один невеликий мінус – повторно заморожувати зерна не можна, так як вони просто втратять всі свої смакові властивості.

Варити змелену каву слід у спеціальному посуді, використовуючи при цьому якісну питну воду, адже домішки та важкі метали здатні змінювати смак та аромат улюбленого напою. Цікаво, що справжній любитель кави, ніколи не буде купувати мелену каву. Більш того, кавомани люблять самостійно керувати цікавим процесом, який полягає у виборі зерен, їх обсмажуванні і, нарешті, змолюванні.