Amazon – величезний маркетплейс, який має декілька представництв у різних країнах світу. Він розпочав роботу у форматі невеликого інтернет-магазину книг у 1994 році, але згодом значно розширив діяльність. Зараз у каталозі цього майданчика 34 розділи й дуже багато категорій, у яких представлені техніка, одяг, взуття й багато іншого.

Замовляти на Amazon вигідно, адже тут суворо дотримуються прав споживачів та гарантують якість продукції. Продавці прагнуть задовольнити покупців, тому не просто пропонують найкраще, а й роблять хороші знижки. Закон США завжди на боці клієнта, тому ризик шахрайства мінімальний, такі акаунти швидко блокують.

Особливості покупок на Amazon

Усі позиції, що розміщені на сайті маркетплейсу, ділять на три типи: товари самої компанії (наприклад, електронні книги Kindle), продукція сторонніх продавців, що знаходиться на складі або у самого власника. Доставка з Amazon за допомогою https://easyxpress.com.ua/uk/content/amazon здійснюється по морю або літаком. Напряму до України посилки не відправляють.

Щоб перейти до покупок, потрібно зареєструватися на сайті маркетплейсу. Він має декілька майданчиків, але краще вибирати американський, на ньому найбільше пропозицій із хорошими цінами. Для створення особистого кабінету потрібно натиснути на Create account, а потім вказати ім’я, електронну пошту користувача та придумати пароль. Усі дані прописують тільки латиницею.

Для додаткової перевірки інтернет-магазин може надіслати на email листа з кодом підтвердження. Після реєстрації необхідно вказати адресу – тільки не українську, а американську з особистого кабінету на сайті форвардингової компанії. Натиснувши на кнопку Add a credit or debit card, потрібно додати банківську картку та платіжну адресу (можна українську, домашню або вказану в договорі з фінансовою установою).

Як купувати на Amazon без проблем

Перш ніж перейти до першого замовлення, потрібно врахувати деякі нюанси, щоб надалі не мати складнощів:

  • митні ліміти. Наразі для України це сума 150 євро, в межах цієї вартості можна ввозити поштові відправлення без додаткових витрат. У разі перевищення доведеться сплатити 32% від суми;
  • побутова техніка. Перш ніж замовляти, потрібно врахувати різницю в напрузі, адже більшість електроприладів у США розраховані на 110 V. Гарантія на прилади, куплені в іншій країні, не поширюється;
  • заборона на пересилку. Деякі категорії товарів не можна відправляти поштою – наприклад, холодну та вогнепальну зброю, феєрверки, тютюнові вироби, алкоголь тощо;
  • обмеження на відправлення літаком. У такий спосіб не можна доставляти аерозолі, речовини, у складі яких є ацетон або лак, парфуми, автомобільні запчастини, вогнегасники.

Якщо дотримуватися цих правил, жодних проблем не виникне. Наприклад, замовлення на суму більше ніж 150 євро можна розділити на декілька посилок або вказати більше одного отримувача.

Категорій на Amazon багато; щоб не загубитися в них, варто скористатися системою пошуку. Найпростіше – ввести назву товару в спеціально відведеному для цього рядку, тільки англійською мовою (українського інтерфейсу немає). Конкретизувати зручно за допомогою фільтрів. Наприклад, вказати виробника, колір, бажаний розмір та інші критерії.

Оформлення замовлення таке ж, як і в інших інтернет-магазинах, адресу доставки потрібно вказати американську, отриману в особистому кабінеті EasyXpress. Форвардингова компанія отримує посилку на своєму американському складі та відправляє її до України – це дуже простий і зручний спосіб отримати бажану продукцію на Amazon.