Дедалі більшій кількості громадян країни потрібно оформлення ID картки – пластикового варіанту документа, оскільки паспорти тридцятирічної давнини на сьогодні застаріли й морально, й технічно. Хоча вони продовжують залишатися чинними.

У той час як для багатьох громадян України очевидна причина оформлення id картки і, відповідно, актуальне дане питання, є й такі, яким не зрозуміло, для чого необхідне отримання цього документа. Адже існують та є дійсними звичайні паспорти. Останній варіант, як відомо, виглядає як книжечка.

Справа в тому, що оформлення ID картки пропонується для максимальної зручності громадян: такий документ є сучасною версією. На сьогодні у відповідному центрі допомоги доступні такі варіанти оформлення та обмін:

  • паспорту зразка 1994 року на айді картку (у терміновому та звичайному порядку);
  • безпосередньо самої картки (у вищезазначених чергах).

Отримання документа у спеціалізованому центрі можливе для мешканців усіх регіонів України. Термін мінімальний термін для того, щоб оформити id карту, складає від п'яти до семи робочих днів. Контакти для консультацій та отримання додаткової інформації доступні на сайті організації.

Оформлення id картки: коли потрібно змінювати документ

Громадянин може як виконати регламентну процедуру з вклеювання фото, так і поміняти паспорт-книжечку.

Так, у 25 та 45 років у документі оновлюють фото: його необхідно вклеїти. Найчастіше громадяни згадують про це у разі відмови нотаріусів чи банківських установ оформляти ту чи іншу документацію, оскільки паспорт вже не є дійсним.

Оформлення ID-картки: особливості документа

ID – це унікальна ознака об'єкта, що дозволяє відрізняти його від інших, ідентифікувати. Посвідчення – документ, що підтверджує, особистість чи факти його біографії.

Український паспорт формату id-картки - документ, що засвідчує особу, підтверджує громадянство на території країни. Український паспорт формату id - документ, що засвідчує особу, підтверджує громадянство на території країни. Випускається картка відповідно до міжнародних стандартів у сфері безпеки документації.

Особам 14-18 років паспорт видають у вигляді картки за терміном дії чотири роки. Після досягнення 18-річного віку паспорт буде дійсним десять років.

Що потрібно для оформлення документа?

Вирішивши отримати документ, замовник послуги має надати до центру:

  • свій паспорт;
  • копію чи оригінал ідентифікаційного коду.

Знадобиться також для оформлення (якщо воно є) й свідоцтво про шлюб.