Ні для кого не секрет, що кухня призначена, насамперед, для приготування їжі. Але в даний час люди намагаються ставитися до цього буденного процесу нестандартно, тому й намагаються створити на кухні комфортну ергономічну територію.

Різноманіття сучасної побутової техніки дозволяє вбудовувати її в будь-який кухонний інтер'єр. Саме тому кухонні комбайни, посудомийні машини, холодильники і витяжки найчастіше не купуються окремо, їх вбудовують в композицію кухні ще на стадії проектування. Щоб стати власником стильної кухні, достатньо завітати на http://lomanini.com/kuhni-pid-zamovlennja, та зробити індивідуальне замовлення.

Розберемося з принципами дизайну кухонного інтер'єру.

Мийка, плита і холодильник повинні розташовуватися поблизу, щоб вам не довелося під час приготування їжі робити занадто багато зайвих рухів. Установка посудомийної машини має проводитися професіоналами. На кухні обов'язково повинні бути присутні витяжки над плитою і під стелею.

На кухні повинні бути створені всі умови для виконання дій сидячи. Для цього необхідно передбачити наявність регульованого стільця і висувної дошки.

Кухонні шафи повинні бути обрані у відповідності з ростом господаря. Щоб не було проблем з хребтом, робочу поверхню кухонного столу потрібно розташовувати на 15 см нижче руки, зігнутої під прямим кутом в лікті.

Обідню зону можна розмістити на кухні або у вітальні. Якщо стіл знаходиться на кухні, то він повинен бути встановлений як мінімум у 120 см від шаф. Обідня та робоча зони повинні бути розділені.

Матеріали, які використовуються для виготовлення кухонних меблів Для виготовлення сучасних кухонних меблів використовуються різні матеріали. Фасади виконують зі сталі, алюмінію, дерева, покритого емаллю МДФ, мультиплексу і акрилу. Стільниці роблять з ламінату, граніту, мармуру, алюмінію або керамічної плитки.

Метал відрізняється міцністю, однак він дуже схильний до подряпин. Відрізняється високою надійністю натуральний камінь, він має естетичний зовнішній вигляд, проте на ньому можуть залишатися сліди від рідини. Для ламінату характерна висока міцність, він досить дешевий, але залишає відчуття ненатуральності. Штучний камінь є надзвичайно міцним, а всі сліди на ньому можна легко усунути.

Колірна гамма кухонного інтер'єру – ще один важливий момент. Здоровому апетиту і травленню відмінно сприяють теплі деревні відтінки, а також жовтий, оранжевий, бежевий, кремовий тони. Для будь-якого випадку прекрасно підійде білий колір, адже на його тлі всі продукти будуть дуже доречними.