Дитячі олівці для малювання

Перший крок у світ великого образотворчого мистецтва — уроки малювання у школі. Найкраще розпочинати мандрівку у світ кольорів та образів з навиків роботи з олівцями. Головна особливість цього приладдя — простота використання. Навчити дитину правильно тримати олівець та замальовувати готові контури можна з 2-3 років,а самостійно створювати композиції — з 5 – 6. Звичайні кольорові олівці абсолютно безпечні для здоров’я. Для їх виробництва не використовують отруйних фарб та барвників, клеїв для формування грифелів та інших небезпечних компонентів. Але дуже важливо правильно вибрати дитячі олівці для малювання на перевірених сайтах, як наприклад - https://germes.one/olivci-c450/.

Види дитячих олівців

Найзручніше купувати готовий набір кольорових олівців, який складається з 6 – 12 предметів. Комплект на 24 кольори можна придбати для дитини уже тоді, коли вона чітко бачить різницю між відтінками, навчилася правильно замальовувати контури, освоїла основні техніки роботи з цими цікавими інструментами, якими часто користуються навіть професійні художники.

Дитячі олівці для малювання, призначені для творчості та розваг дітей, доступні в різних формах і кольорах, варіантах виготовлення. Найбільш запитувані:

  • Звичайні кольорові олівці, які мають дерев'яну оболонку і кольоровий графітовий грифель. Вони найпоширеніші та найбільш доступні за ціною. Приваблює як розмаїття кольорів, так и простота підготовки до роботи — досить лише загострити олівець за допомогою простого пристрою.
  • Олівці зі сталевою оболонкою для грифеля, який вставляється всередину. Вони чистіші і менше смітять, оскільки не потребують частого загострення. Підходять для учнів, починаючи  з 1 – 2 класу.
  • Воскові олівці, виділяються яскравими кольорами, легко розмазуються по папері, що зручно для малюків віком від 3 – 4 років. Зроблені з натурального воску, забарвленого харчовими фарбами.
  • Водорозчинні акварельні олівці, які можна розмазувати водою після малювання, створюючи водорозчинні ефекти, схожі на картини аквареллю. Замість грифеля використовуються пресовані фарби. Під час малювання, чи загострювання олівця, стержень не кришиться. Відмінність від акварельної фарби — можливість створення тонких ліній та контурів.
  • Пастельні — олівці з дуже м’яким грифелем, що легко розташовується, дозволяючи одержати насичені стійкі та яскраві кольори. Призначені для школярів середнього та старшого віку з розвинутими навиками у сфері образотворчого мистецтва.

Обирайте олівці в залежності від віку та вмінь вашої дитини та типу малюнка, який вони хочуть створити. Пам'ятайте про безпеку і вікові обмеження, які зазначені на упаковці продукту. Також перевірте м’якість грифеля, особливо, коли купуєте прості олівці. Для дітей молодшого шкільного віку найкраще підходять стержні рівня НВ (або 2, якщо він виготовлений у США, або Канаді). Це середня твердість, що дозволяє легко малювати як прямі лінії, так і затушовувати контури.

Для креслярської роботи треба простий олівець рівня Н, а для малювання портретів та пейзажів добре служать олівці В, НВ. Часто на маркуванні використовують цифри, наприклад Н1 – Н10. Чим більше число, тим твердіший олівець. З м’якими так само, тільки цифра стоїть перед буквою, наприклад 2В, 10В. Багато виробників використовують свої позначення, тому при виборі інструментів для дитячої творчості, порадьтесь з нашими продавцями.

Ми завжди будемо раді відповісти на усі ваші питання та допомогти з вибором такого шкільного приладдя.