Однією з поширених урологічних хвороб є мочекаменное захворювання. Воно виявляється утворенням каменів в нирках, сечовому міхурі і сечоводах. Каміння в нирках (http://uro.lviv.ua/chasti-pitannya/yaki-simptomi-kaminnya-v-nirkax/) можуть з'явитися з багатьох причин, основними з яких є порушення обміну речовин, аномалії та захворювання нирок, із-за чого порушується відтік сечі. В основному камені є кальцієвими, але також зустрічаються змішані види, сечокислі, цистинові.

Якщо вас цікавить лікування, то більш детальнішу інформацію ви можете отримати в розділі камені в сечоводах лікування (http://uro.lviv.ua/likuvannya/).

Дистанційна літотрипсія є прогресивним способом лікування сечокам'яної хвороби. У терапії практично відсутні протипоказання, і протягом всієї процедури пацієнт відчуває мінімум негативних відчуттів.

У чому суть методу

Метод заснований на апаратному дробленні каменів за допомогою ударної хвилі (короткого часу імпульсу з високим тиском). Після цього вони самі виходять з сечею. Фрагменти можуть відходити кілька днів або місяців. Іноді у пацієнтів камені дуже тверді і для їх дроблення потрібно проведення декількох процедур.

Позбавитися від каменів у нирках вам доможе центр літотрипсії у львові (http://uro.lviv.ua/).

Умови, в яких процедура найбільш ефективна

Більш ефективної дистанційна ударно-хвильова літотрипсія (ДУВЛ) у пацієнтів з розміром каменів у нирках до 2,5 мм. Лікування призначається при вільному сечовому відтік нижче області розміщення каменю. Встановлено, що ефект дроблення каменю пов'язаний з його розмірами і фізико-хімічними властивостями. Камені, що складаються з оксалату кальцію та сечової кислоти краще руйнуються порівняно з камінням з цистину і моногідрату оксалату кальцію. Перед операцією враховується: розмір, хімічний склад каменю, обсяг і щільність; прохідність у сечовивідних шляхах; стан нирки; характер порушення функцій органу та інфікованості сечових шляхів; рівень прохідності в сечових шляхах.