Мільйони людей зазнають серйозного дискомфорту через дефекти зовнішності і надмірної маси тіла, що змушують почувати себе некомфортно в суспільстві. Пластична та баріатрична хірургія можуть значно покращити зовнішність та підвищити якість життя пацієнтів, якщо ви наберетеся сміливості та звернетеся до фахівців клініки естетичної медицини Genesis (Львів).

Пластична хірургія

Цей розділ хірургії займається усуненням естетичних дефектів та вдосконаленням зовнішності людини. Пластичні хірурги львівської клініки Генезис можуть допомогти пацієнтам усунути недосконалості та покращити проблемні зони:

  • усунення вікових змін обличчя;
  •  покращення форми грудей;
  • покращення форми носа;
  • корекція фігури, ліпосакція.

Підтяжка обличчя (Львів) – це хірургічна процедура, спрямована на зменшення носогубних складок, зморшок, бриль і обвислої шкіри обличчя. Результат — суттєве омолодження обличчя. Поліпшення зовнішності може суттєво підвищити самооцінку пацієнта, що у свою чергу може позитивно позначитися на якості життя та соціальних стосунках.

Блефаропластика – це хірургічна процедура, яка виконується на повіках для покращення зовнішнього вигляду очей. Суть процедури полягає у видаленні надлишкової шкіри, жиру та м'язової тканини в області верхніх та нижніх повік. Це дозволяє усунути такі ознаки старіння, як мішки під очима, зморшки і покриття повік зморшками, що може надати обличчю молодшого і бадьорішого вигляду. Блефаропластика може бути проведена окремо або у поєднанні з іншими естетичними процедурами.

Мамопластика – це операція по збільшенню грудей, ціна (Львів) з використанням імплантатів цілком прийнятна і доступна, а якість послуги і матеріалів — на кращому європейському рівні.  Можна зробити також зменшення грудей, підтяжку, і навіть реконструкцію грудей. Мамопластика проводиться з метою покращення зовнішнього вигляду грудей, підвищення самооцінки та покращення якості життя жінок.

 Баріатрична хірургія

 Технології баріатричної хірургії адресовані пацієнтам з ожирінням, які не можуть досягти стійкого зниження ваги іншими методами. Вшиваючи стінки шлунка або видаляючи його частину, хірурги зменшують обсяг цього травного органу, завдяки чому пацієнт надалі зможе насичуватися набагато меньшими порціями їжі. За рахунок зниження калорійності раціону відбувається повільне скидання зайвих кілограмів. Протягом 1,5 років пацієнти втрачають до 80% зайвої ваги.

Процедури цього типу допомагають значно покращити загальний стан здоров'я, підвищити фізичну активність і мобільність, що відчутно позначається на якості життя на краще.