паперові хустки parus

Сьогодні не виникає питання, для чого потрібні паперові рушники. Як часто ви смітите чи щось розливаєте? Скільки разів на день вам потрібно витерти власні руки чи пухкі дитячі щічки? Що ж, таке відбувається постійно. Застосування паперових рушників чи хусток набагато зручніше і гігієнічніше, ніж використання тканинних. Замовити паперові хустки parus можна в інтернет-магазині WellPacks.

Матеріали та технічні характеристики паперових рушників

З часом відбувається посилений розвиток технологій. Виробництво одноразових хусток, серветок та рушників з паперу також не стоїть на місці. Компанія WellPacks, окрім паперових виробів, також пропонує фасовочні пакети оптом, які прості та зручні у застосуванні.

Давайте розберемося, з чого роблять паперові рушники і як називається матеріал для їхнього виготовлення?

Існує два види матеріалів:

- первинна целюлоза;

- макулатура.

Вироби, виготовлені з первинної целюлози, коштують дорожче. Вся річ у тому, що вони мають найкращі параметри якості, такі як:

- густина;

- міцність;

- поглинання.

Які паперові рушники краще поглинають вологу

Цей продукт складається з целюлозних волокон. Саме ці волокна й допомагають вбирати воду. Затримується волога завдяки внутрішньому склеюванню. Очевидно, що чим більше шарів має виріб, тим краще його поглинання. На сайті https://wellpacks.ua/ представлено великий вибір якісних паперових рушників та серветок.

Одним з показників гарної якості паперових рушників для обличчя є міцність при намоканні. Яким стане рушник у мокрому вигляді та наскільки буде міцним, має пряму залежність від якості смоли та волокна. Звичайно ж, хотілося б бачити виріб, який залишиться цілісним, не розірвавшись у руках.

Види складання паперових рушників

При покупці господарських виробів ви можете побачити, що практично завжди паперові рушники мають однакові розміри. Ось тільки вони складені по-різному. Який з типів складання краще? Чим відрізняється zz складання від z складання? Виділяють чотири типи складання:

- Складання С - це найпоширеніший спосіб складання. У цьому випадку рушники мають закладки, що вкладаються одне в інше.

- Складання Z - цей варіант означає додаткове складання у вигляді букви Z. Такі вироби ви витягуєте з диспенсера по одному.

- Складання ZZ (або V) - при виробництві товарів V додавання листи просто складають навпіл.

- Складання W - такі вироби мають отвори (перфорацію) й виходять по одному аркушу в розгорнутому вигляді. Ці рушники мають найбільші листи.

Існує безліч торгових марок, що займаються виробництвом рушників та серветок. Серед них ви обов'язково зможете знайти ті, які випускають найякісніші рушники з паперу.