… - Як пройшло?

- Прийшли два скромні хлопці. Сказали, що готові допомогти з музичною частиною відкриття заходу. Показали промо…

- І?..

- Я був шокований!

* * *

Здрастуйте читачі, всі напевно чули про «Промоакції», «Промо-коди», «Проморолики» та інші «Промо». У цій статті поговоримо про «Проморолик».

Проморолик – це ознайомлювальний відео ряд у художньому чи діловому стилі, який знайомить клієнта та компанію, продавця послуг та покупця. Використовується у всіх сферах діяльності, від шоу-бізнесу до металургійних підприємств. Виступає у ролі візитної картки чи презентації.

У наш час, проморолик є у кожного професіонала/компанії, що розвивається. Зайшовши на ютуб, можна побачити багатогранну різноманітність: музиканти, танцюристи, ведучі, інженери, фотографи, компанії, корпорації… Усі вони уявляють себе глядачеві у різному світлі. Для когось важливо розкрити особистість окремої людини, для інших технологічний процес або, скажімо, передати драйв/емоції. Хороший проморолик передає одразу все. Звичайно, важливо робити акценти, що відповідають різним галузям діяльності. Погодьтеся, наголосити на "драйві" в проморолику про хімічну промисловість, буде менш доречно, ніж у ролику про акробатичну шоу-програму.

Приклад. Будівельна компанія. Для підприємства доречно показати масштаб та «робочу міць». У перших кадрах аерозйомки бачимо величезний об'єкт. Будують завод. Епічна музика. Територія в гектар. Вид зверху. Перші 20 секунд – загальна картина. Показано різні стадії будівництва. Як крани подають опорні балки, монтажники приймають їх. Фури щодня привозять матеріал. Велика кількість різноманітної техніки. Бригади робітників. Далі бачимо по порядку хронологічний ряд. Спочатку просто стояли палі. Весна. Після, каркасні конструкції. Монтаж. Будівництво продовжується. Літо. Тепер уже блоки цехів обшивають, зовні, залиті кілометри бетону. Осінь. У картині обладнають внутрішні приміщення. Верстати, прилади, електрики та зварювальники. Сніг покрив усю територію. Робота продовжується. І знов весна. Здача об'єкту…


Як в одному трихвилинному ролику показати все? Уявіть, як складно просто вибрати кадри, коли за рік відбувається величезна кількість подій? Це дуже важкий технічний, а головне – творчий процес. Він займає багато часу і не менше ресурсів. Використовується новітнє обладнання: світло, відеокамери, аудіо-записувальні пристрої, квадрокоптери. Також необхідно подбати про локацію, погоду, акторів і організацію всього цього в одній «точці». За створення картини ідеального підприємства, в якому чітко та динамічно відображено виробничий процес та культуру компанії, борються справжні «самураї» своєї справи. Команда включає дизайнерів, відеооператорів, режисера, сценаристів, техніків по світу, звукорежисерів, ведучих, дикторів, художників 3D і 2D анімації та інших фахівців.

Все це вам надасть відеопродакшн ABD-video. Після знайомства з нами ваш «продукт» буде оригінально оформлений у проморолик за найкращими канонами творчих стандартів.