Природний газ входить до переліку найпопулярніших енергоносіїв для підприємств різного роду діяльності, оскільки без нього неможливе здійснення багатьох виробничих технологічних процесів. Крім того, він використовується для опалення в зимовий період офісних центрів та комерційних організацій, громадських, в тому числі бюджетних, та інших установ. Саме з цієї причини кожній юридичній особі важливо отримувати блакитне паливо від надійного постачальника, здатного забезпечити його доставку в необхідних об'ємах та за вигідною вартістю. При цьому сьогодні ринок газу в Україні є відкритим, тобто підприємства мають можливість вільно обирати постачальників ресурсу. Тому багатьох керівників цікавить питання про те, як перезаключити договір на газ.

Варто зазначити, що сьогодні цю процедуру в нашій країні максимально спрощено. Зміна постачальника газу для юридичних осіб не передбачає здійснення багатьох бюрократичних процесів, які були раніше. Також вона може бути здійснена в максимально стислі терміни.

Як розірвати договір з поточним постачальником

Для цього необхідно:

  1. Надіслати відповідну заяву поточній компанії-постачальнику. У ній необхідно вказати дату розриву договірних відносин, тобто останній день перед датою, з якої газ поставлятиметься новою компанією. При цьому слід врахувати, що така процедура має бути закінчена не пізніше ніж через 3 тижні (21 календарний день) з моменту заяви на припинення співпраці з поточним постачальником.
  2. Провести звірку взаєморозрахунків (з постачальником блакитного палива) і отримати від нього відповідний акт.
  3. Запитати довідку про відсутність заборгованості за наявним рахунком.
  4. Підписати документ про розірвання договору на доставку енергоносія (підставою для цього виступає обумовлений вище акт звіряння взаєморозрахунків, який підтверджує проведення клієнтом всіх необхідних виплат).

Важливо! Договір на газопостачання для юридичних осіб клієнти мають можливість розірвати в односторонньому порядку без будь-яких або компенсаційних виплат (якщо це не було передбачено документально).

Як укласти договір з новим постачальником

Ця процедура не займає багато часу і виконується лише у кілька кроків. Для цього достатньо:

  1. Подати заявку на укладання договору новому постачальнику газу. При цьому варто врахувати, що він може прийняти її лише за умови підключення підприємства/організації до газотранспортної системи та наявності у нього EIC-коду (він надається оператором газорозподілу).
  2. Надати новому партнеру довідку про відсутність заборгованості перед попереднім постачальником енергоресурсу.
  3. Надати документи, що підтверджують статус юридичної особи або ФОП, а також права володіння або користування об'єктом нерухомості, на основі яких буде здійснюватися доставка блакитного палива.

Звертаємо вашу увагу, що компанія «Тепла» дозволяє подати заявку на укладання договору поставки газу в онлайн-режимі. Для цього буде достатньо скористатися відповідною формою на сайті. Тому змінити постачальника природного газу, обравши нас, дуже зручно та швидко.

Чому обирають нас

Наша компанія здійснює діяльність у сфері доставки природного газу з 2015 року, і сьогодні обслуговує понад 450 клієнтів у всіх регіонах країни, серед яких як невеликі підприємства, так і великі виробничі заводи, а також державні органи.

Ми пропонуємо:

  • різні тарифи для вибору оптимальних умов співробітництва в залежності від наявних потреб;
  • різні зручні умови оплати, в тому числі готівкою;
  • швидке вирішення будь-яких питань завдяки персональному менеджеру, який обслуговує кожного споживача;
  • можливість перегляду умов співробітництва у разі зміни потреб в енергоресурсі у клієнтів.

Щоб отримати детальні консультації щодо того, як укласти договір на газопостачання, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що компанія «Тепла» здійснює доставку природного газу виключно юридичним особам. Ми не співпрацюємо з громадянами, незалежно від місця проживання та наявності субсидій. Також наша компанія не поставляє енергоресурси в житлові будинки (приватні та багатоквартирні).