Від того, в якому стані знаходиться особистий транспортний засіб водія залежить його власна безпека та безпека оточуючих. Будь-яка несправність автомобіля повинна усуватися відразу після її появи, це правило особливо актуально, коли мова йде про рульовий механізм. Основна функція рульової рейки полягає в повороті задніх або передніх направляючих коліс.

При несправності деталей може знадобитися придбання або реставрація рульових рейок. Фахівці ГУР «Автосервіс» проведуть професійний ремонт рульових рейок Львова, а також запропонують придбання необхідних частин та високоякісні послуги, що дозволять провести реставрацію рульових рейок в м.Рівне.

Коли може знадобитися ремонт рейки

Є ряд ознак, які дозволяють зрозуміти, що особистому автотранспорту потрібен терміновий ремонт рульової рейки. Водієві необхідно звернутися на станцію технічного обслуговування у разі, коли:

  • при русі машина «нишпорить» в бік;
  • повороти рульового колеса супроводжуються сторонніми шумами, чується стукіт;
  • при поворотах направляючих коліс відчуваються заїдання та ривки, можливе запізнення у відповідь на рухи рульового колеса;
  • кермо обертається туго, що істотно ускладнює управління;
  • виникає протікання рідини, на що вказують масляні плями в місцях зупинки машини.

Які б проблеми не виникли з рульовою рейкою ремонт повинен здійснювати кваліфікований спеціаліст, що дозволить уникнути непотрібних ризиків при подальшій експлуатації транспортного засобу.

Діагностика і ремонт ушкоджень

Перед проведенням реставрації рейок необхідні певні діагностичні процедури. Спеціаліст оглядає безпосередньо рейку, шланги, оцінює стан пиляків рульових тяг. Проблема може полягати в зносі сальників, корозії, вичерпання ресурсів на штоку. Може знадобитися заміна втулок ковзання та інші процедури. Діагностика проводиться із застосуванням спеціальних стендів, використовується спеціальне обладнання.
Реставрація рульових рейок Львова є комплексним процесом, який складається з багатьох етапів, крім діагностики в нього входить розбирання та очищення системи, заміна зношених комплектуючих і їх відновлення, при наявності такої можливості. Стадії ремонту системи полягають у:

  • повному розбиранні;
  • оцінці стану комплектуючих;
  • реставрації рейок або їх заміні;
  • перевірці функціональності рейки при використанні обладнання, що забезпечує вплив тиску 140 BAR.

Також ремонт рульової рейки Львова крім оптимальної реставрації включає і підгонку деталей. В результаті проведених заходів спостерігається повне відновлення функціональності рульової рейки для подальшої безпечної експлуатації.