Якість води, яку людина споживає, має безпосередній вплив на її рівень життя. Вона визначає здоров'я внутрішніх органів, процеси травлення, стан шкіри, якість сну та багато іншого. Крім того, це безпосередньо впливає на тривалість служби різноманітної інженерної та побутової техніки, такої як пральні та посудомийні машини, котли, сантехніка тощо. Якщо ви прагнете покращити цей показник, варто звернути увагу на спеціалізовані системи комплексного очищення води.

 

На що звернути увагу під час вибору

Перш ніж обрати відповідне обладнання, необхідно визначитися з джерелом водозабезпечення. Це може бути водопровідна система, колодязь або свердловина. Також важливо провести аналіз води, щоб знати її якісні та кількісні характеристики. Після цього зможете придбати повноцінну систему, яка ідеально підійде для ваших потреб і завдань.

 

Одним із важливих переваг спеціалізованого обладнання для комплексного очищення води є можливість використовувати одну систему для вирішення різних проблем. Сучасні технології дозволяють забезпечувати очищення, пом'якшення, знезалізнення та дезінфекцію води за допомогою одного фільтра. Ви більше не мусите купувати кілька окремих систем фільтрації.

Різновиди системи комплексного очищення 

 Існує кілька типів систем комплексного очищення води:

  • Колонні фільтри — найпрактичніші та найпродуктивніші. Вони рекомендуються для використання в приватних будинках або заміських котеджах зі власною свердловиною або криницею. Такі системи можуть працювати протягом 7–10 років (залежно від якості та кількості споживаної води). Для підключення такого обладнання потрібно мати доступ до каналізації та електропостачання. 
  • Кабінетні моделі — зазвичай компактні за розміром, тому вони встановлюються у квартирах, на дачах або в невеликих будинках. Ці системи забезпечують пом'якшення рідини та видалення з неї заліза, а також можуть регулювати жорсткість води та очищати її від механічних домішок і солей металів. Їх монтаж передбачає підключення до каналізації та електропостачання. Корпус таких систем виготовлений з водостійких полімерних матеріалів.
  • Колбові фільтри — цей тип обладнання є найпростішим. Вони зазвичай встановлюються у квартирах, якщо є доступ до водопроводу. Такі моделі не підходять для обробки свердловинної води. Вони призначені для очищення Н2O від механічних забруднень та хлору за допомогою спеціальних картриджів. Монтаж колбового обладнання не потребує підключення до каналізації або електропостачання.

Системи комплексного очищення води дозволяють якісно видаляти різні забруднення, такі як солі магнію і кальцію для пом'якшення рідини, домішки заліза і марганцю, сульфати, амоній і нітрати, а також органічні речовини. Це досягається завдяки спеціальному очисному завантаженню, яке складається з різних матеріалів синтетичного та природного походження.