Водостічна система - це те, що дозволяє нам зберегти будинок в цілісності та безпеці, тому без неї обійтися ніяк не вийде. Вона дає можливість безпечно для будівлі відвести опади, захищаючи покрівлю, фасад та фундамент від них. Адже велика кількість вологи, що постійно потрапляє на зовнішні частини будівлі, здатна повільно, але впевнено призвести до їх руйнування. Але водостічна система виконує за сумісництвом і декоративну функцію. Як один із елементів екстер'єру, вона повинна гармонійно вписуватися в загальний дизайн будівлі. Але щоб вибрати хорошу водостічну систему, необхідно врахувати безліч критеріїв.

Купити водостічні системи марки Галеко ви можете прямо зараз, пройшовши за посиланням https://galeco.com.ua/!

Матеріал водостоку

Це завжди головне питання на порядку денному при виборі зовнішньої водостічної системи. Сьогодні на ринку представлені два види за цим критерієм:

металева,

пластикова.

Металеві водостоки мають дві істотні переваги: довговічність та надійність. Залежно від матеріалу їх термін коливається від 30 до 100 років. А виготовлені вони можуть бути з оцинкованої сталі, алюмінію, міді та титан-цинку. З останніх двох виготовляють продукцію преміум-класу, що природно впливає на їхню вартість. Доступними їх не назвеш. Тому найчастіше перевага надається дешевшим сталевим і алюмінієвим водостокам.

Окремо варто згадати про водостоки зі сталі, що мають полімерне покриття. Це як би проміжний варіант, але все ж таки він вважається різновидом металевих виробів для відведення води. Надійність водостічних систем із металу не стоїть під сумнівом. Вони можуть погнутися при сильному механічному впливі, але не луснуть і не зламаються. Також до їх переваг можна віднести універсальність у плані клімату. Що спека, що холод – їм все байдуже. Але все ж таки є у них і недоліки:

Незважаючи на скептицизм, з яким ставляться до них, деякі домовласники, професійні будівельники стверджують, що за своїми якостями пластикові водостічні системи не гірші. Так, їх термін служби менший, загалом він становить від 15 років. Але ж і вартість їх набагато доступніша, що для багатьох є значущим фактором. За рештою характеристик складно знайти якісь явні відмінності в гіршу сторону. Водостічні системи з металу виготовляються з полівінілхлориду високої якості.

Пластикові системи відведення води підходять для клімату із підвищеною вологістю. Найчастіше застосовуються з м'якою та цементно-піщаною черепицею.