Ізоляція є ключовим елементом енергоефективних будинків, і, безперечно, ви повинні її використовувати.

Для досягнення найоптимальнішого ефекту необхідно утеплити будинок від даху до фундаменту. Також це означає, що ви повинні утеплити свій будинок зсередини та зовні – зсередини та зовні.

Існує багато варіантів ізоляції, але зовнішня ізоляція будинку дещо відрізняється від більшості. Використовується поза будівлями, щоб покращити теплові характеристики та мінімізувати витрати на внутрішній обігрів приміщення. Крім того, це чудове рішення, як для існуючих будівель, а також для нових будинків, а команда професіоналів Луфікальп https://lufikalp.com.ua/cenu-na-uteplenie-fasadov/ має великий досвід в утепленні будинків і квартир різних типів.

Незалежно від того, будуєте ви новий будинок чи ремонтуєте старий, ви хочете, щоб влітку було прохолодно, а взимку тепло. Тому при будівництві будинків зазвичай утеплюють зовнішні стіни. Некондиціоновані приміщення, такі як дахи, горища, підвали, коридори та канали, також мають бути ізольовані. 

Отже, що таке зовнішнє утеплення будинку і коли його слід використовувати?

Давайте поглибимося, і я поділюся тим, що я знаю про зовнішню ізоляцію будинку, а також про те, де і коли її використовувати. Я також розберуся в плюсах і мінусах використання.

Тип зовнішньої ізоляції будинків використовується для захисту старих будинків, які мають суцільні стіни без порожнин, а також нових і існуючих будинків, побудованих із каркасом із шпильок і обшивки.

Зовнішня ізоляція будинку мінімізує теплові (або холодні) мости, коли холод передається безпосередньо через міцні зовнішні стіни вашого будинку. Він буквально огортає будинок теплоізоляцією, відокремлюючи холодне повітря від зовнішніх стін і запобігаючи втратам енергії через будівлю.

При зовнішньому утепленні теплова маса стін повільно нагрівається протягом дня. Тоді, вночі, коли холодніше, велика частина тепла спрямовується назад у будинок.

Сьогодні ми часто використовуємо комбінацію зовнішнього утеплення будинку та утеплення пустотних стін. При неправильному підбору способу утеплення для кожного конкретного проекту, матеріалу стін, вітрову нагрузку та матеріалів для оздоблення - утеплювач може втратити свої теплоізоляційні властивості, тож краще довірити роботи по утепленню професіоналам.

Найпопулярніша технологія по якій виконується ізоляція будівель і квартир в останні роки - це технологія “мокрого” фасаду. Це коли утеплювач закривають армуючим шаром. А найпопулярнішими матеріалами є пінопласт та мінеральна вата.