Усім відомо, що мереживо є одним із найделікатніших матеріалів, які ми можемо знайти під час виготовлення. Тож ми збираємося орієнтуватися у світі ниток, щоб ви детально знали все про цей високо цінний матеріал. Купити мереживо високої якості можна в багатьох інтернет-магазинах особливо тих, де можна вибрати тканину на будь-який смак та колір.

Що таке мереживо?

Мереживо — це напівпрозора тканина для рукоділля, яка складається з мережі вишивок різної форми, яка поєднує в собі порожні дірки та інші зовсім щільні. Після завершення ви можете візуально оцінити форми або мотиви в цілому. Традиційно його виготовляли вручну, але сьогодні часто можна зустріти мереживо, створене машинним способом.

Цікаво розрізнити різні типи процесів ручного виробництва:

  1. Голчасте мереживо: це найбільш кустарна система, оскільки вона виконується повністю вручну лише за допомогою голок і свого роду гачка. Він найексклюзивніший, а тому і дорожчий.
  2. Коклюшне мереживо: кустарним способом переплітаються нитки, намотані на коклюшки (коклюшки).

Що стосується матеріалів, використаних для його створення, то, безсумнівно, слід виділити лляні та шовкові нитки. Делікатна сировина високої візуальної краси та делікатного дотику. Однак ми також можемо знайти інші більш стійкі та повсякденні матеріали, такі як бавовняні нитки або подібні для більш витриманого повсякденного одягу.

Де можна використовувати мереживо?

Це питання має дуже просту відповідь, наскільки дозволяє ваша уява. Зазвичай мереживо використовується в орнаменті в поєднанні з іншими тканинами. Традиційно біле мереживо було і продовжує залишатися флагманом весільної моди, як для суконь, таких як підв’язки, фата, діадеми чи пояси.

Якщо ми перейдемо до світу гала-суконь, то головним героєм є чорне мереживо. Це відображення вишуканості та елегантності. Але ми повинні бути обережними, оскільки ми можемо перейти від вишуканої сукні до одягу, перевантаженого елементами. Мереживо необхідно використовувати збалансовано. Однак завдяки дизайнерам останніх десятиліть було зроблено крок вперед і почали створюватися більш трансгресивні дизайни, використовуючи мереживо в повсякденному одязі, наприклад, футболках або прикрашених блузах. Навіть знамениті бренди пустилися в пригоду взуття на шнурівці, поворот, який проклав шлях для нових дизайнерів.

Основні види мережива:

Перший момент, який ми повинні проаналізувати перед початком шиття, це вирішити, з яким типом мережива ми будемо працювати. Сьогодні ми хочемо залишити вам кілька порад щодо найпоширеніших видів мережива, які можна знайти на ринку.

  1. Шантильє. Це мереживо, виконане коклюшною технікою, переважно шовковими нитками. Візуальними візерунками, як правило, є рослинні мотиви і великі прикраси у вигляді гірлянд. Широко використовується у весільних або святкових сукнях.
  2. Гіпюр.Також створено з бабінами, з делікатним і тонким контуром. Він характеризується високою присутністю квіткових мотивів, і його часто можна знайти в жіночій нижній білизні. Техніка з Франції, також виготовлена ​​за допомогою бобін, характеризується короткою відстанню між одним малюнком та іншим на сітці, що створює відчуття більш компактної та однорідної тканини. В основі цього іспанського творіння бобін лежить використання шовку на тюлі. Його зазвичай можна знайти на аукціонах для манжет, комірів і навіть мантилій.

Які ще тенденції можна зустріти в світі моди з мереживом?

На ринку ми маємо широкий вибір різноманітних тканин, серед яких ми хочемо виділити еластичне мереживо для жіночої білизни, яке надає сексуальності та елегантності. Металеві з відтінками бронзи, золота або срібла, щоб надати характерного штриху вашому одязі, а також для елементів домашнього текстилю, таких як штори або для регіональних костюмів. І тепер, коли ви глибше знаєте світ мережива, чи наважуватися ви почати включати його у свій дизайн?

Якщо вам потрібно шукати тканини для свого одягу, не соромтеся відвідати наш інтернет-магазин, де ви знайдете всі види мережива, які ідеально підходять для поєднання з різними матеріалами.