Мало хто любить збирати валізи, навіть якщо має бути захоплююча подорож. Складіть список речей і правильно їх запакуйте. Дійте за планом і тоді ви все встигнете і нічого не забудете.

Почніть готуватися до поїздки заздалегідь, є справи, які не роблять у ніч перед вильотом. До них відносяться: оформлення банківських карток, купівля валюти, копіювання документів, прання одягу, купівля ліків. Починайте збори мінімум за 2 дні і насамперед складайте список справ та речей.

Можна забути взяти з собою в подорож все, що завгодно: від банківської картки до шкарпеток. Але ви точно не забудете свій телефон, навіть якщо подорож обмежується походом до найближчого продуктового. Якщо ви плануєте відправитися в подорож, то вам не обійтися без програми uPackingList, детальніше про додаток uPackingList на цьому сайті.

ТОП потрібних речей, які обов'язково стануть у нагоді в дорозі

Для того, щоб якісно зібратися в подорож, потрібно видихнути, подивитися на все збоку та включити здоровий глузд. А потім ще раз прочитати свій список і викреслити з нього речі, які не потрібні в поїздці. Навіть, якщо вам здається, що без них ніяк. В ідеалі весь ваш багаж повинен вміщатися в рюкзак і валізу середнього розміру.

Одяг, медикаменти і навіть зібрана в поїздку їжа залежить від способу пересування мандрівника. Наприклад, вирушаючи в дорогу потягом, можна не брати три пакети з їжею, адже у складі обов'язково їде вагон-ресторан (стосується лише тривалих чи міжнародних маршрутів). Під час подорожей на автобусі такого сервісу немає, а значить – у сумці обов'язково мають бути бутерброди та вода, яких 100% вистачить до найближчої зупинки.

Підготовка до подорожі

Щоб не укладати сумки похапцем, збиратися в поїздку потрібно заздалегідь, а значить, перший етап - підготовчий. Завдання No 1 у ньому – скласти цей дорогоцінний список речей. Найкраще витратити на список 1-2 дні, додаючи все, що спаде на думку. Непотрібні пункти можна потім викреслити.

На попередньому етапі необхідно вирішити й інші моменти – оформлення віз, страховка, вивчення звичаїв країни, до якої вирушає турист. У будь-якому випадку, будь то відрядження або відпустка з дітьми, необхідно організувати проживання, харчування на місці, прокласти маршрут від аеропорту, залізничного або автовокзалу до готелю. Розібравшись із цими моментами, можна переходити до найважливішого – написання реєстру речей та збору валіз.

Щоб не брати із собою надто багато одягу, краще заздалегідь продумати, що і з чим треба носити. Важливо заздалегідь дізнатися про погоду в місці приїзду, це допоможе грамотно та практично продумати вбрання. Також правильним буде взяти кілька універсальних речей – легка куртка, кардиган, джинси. Гардероб можна скласти вдома і за кольором, щоб речі, взяті в поїздку, легко було вільно комбінувати між собою.