На початку вересня 2022 року компанія Apple представила нові флагманські смартфони, серед яких iPhone 14 Pro Max. З моменту виходу попередньої моделі минув рік, тому в новому смартфоні користувачі очікували побачити апгрейд наявних параметрів. Чи вдалося цього досягти? З’ясуймо на прикладі порівняння з iPhone 13 Pro Max.

Особливості нової моделі

Зовнішні зміни пересічний користувач практично не помітить. Залишився той самий розмір екрана (6.7 дюймів), зросла роздільна здатність (1290 х 2796 пікселів). Пристрій стійкий до вологи, відповідає класу захисту IP68. Головною зміною вважається співвідношення екрана до корпусу. Якщо раніше він займав 87,4% від загальної поверхні, то в iPhone 14 Pro Max цей показник зріс до 88,4%. Зміна невелика, але помітна для користувачів.

Частота оновлення кадрів у представленій моделі становитиме 120 Гц. При статичному зображенні цей показник знижуватиметься, що дозволить витрачати менший обсяг енергії.

Новий iPhone 14 Pro Max зберіг свої головні переваги — широкий екран та працездатність. Гаджет стане вдалим вибором для тих, хто регулярно потребує для користування продуктивний пристрій.

Головні функціональні нововведення смартфона

Якщо зовні iPhone 14 Pro Max майже нічим не відрізняється від моделі, випущеної роком раніше, то щодо функціонала є певні зміни. Вони стосуються:

  1. Типу пам’яті. У новій моделі використовується LPDDR5. Порівнюючи з LPDDR4X, цей тип характеризується більш швидкою роботою. Це означає, що перехід між вкладками, відкриття нових програм та виконання інших завдань здійснюватимуться без проблем.
  2. Процесора. У новинці встановлений чіпсет Apple A16 Bionic. Завдяки цьому її робота навіть під час запуску кількох застосунків буде максимально стабільною.
  3. Bluetooth. В iPhone 14 Pro Max використовується сучасна версія бездротового підключення. Bluetooth 5.3 дозволить забезпечити швидке з’єднання з іншими пристроями.
  4. Версії операційної системи. У iPhone 14 Pro Max встановлена ​​iOS 16. У попередній лінійці флагманського гаджета була версія ОС 15 із можливістю оновлення до 15.5. Усі програми на пристрої будуть запускатися швидко, а робота смартфона не сповільниться навіть при одночасному користуванні декількома додатками.

Головні зміни стосуються камери. Якщо в iPhone 13 Pro Max матриця становила 12 мегапікселів, то в новій моделі вже 48 МП. Істотно збільшується й роздільна здатність фото. Це одна з причин, чому ціна Айфон 14 Про Макс помітно вища в порівнянні з минулорічною версією. Інші характеристики камери на кшталт зуму, можливості зйомки в 4К та режиму селфі залишилися без змін.

Щоб детальніше розглянути інші характеристики пристрою, переходьте в магазин АЛЛО, де розміщена ​​докладна інформація про новинку. Попри те, що зовні смартфон практично не змінився, нові функціональні можливості пристрою дозволяють працювати ще швидше і здійснювати зйомку у вищій якості. Тому гаджет став гідним продовженням флагманської серії американського виробника.