Як тільки сонечко починає припікати, чоловіки починають думати над тим, який головний убір придбати. Лідером на палкий сезон серед запропонованих варіантів є кепка. Вона гармонійно поєднується з повсякденними образами, водночас захищає від сонечка та дарує комфортні умови. Хороша новина полягає в тому, що кепка підійде всім без виключень, але важливо підібрати модель, яка ідеально підійде саме вам.

Якою може бути сучасна кепка: основні види

Щоб головний убір точно був універсальним, треба лише правильно визначити, який вид вам підійде найкраще:

  • бейсболка — ідеально підійде на кожен день, добре буде поєднуватися зі спортивним та більш класичним стилем;
  • велосипедна кепка — відрізняється коротким козирком для кращого огляду, виготовляються із легких тканин, щоб спортсмен міг надягати ще й шлем;
  • тракер — хіт сезону, має характерні відзнаки у вигляді збільшеного козирка та сітки на потилиці.

Також асортимент кепок можна поділити за стилем: fashion, sport, casual.

Рекомендації, які не дадуть помилитися з вибором

На щастя розмір має не таке велике значення, бо більшість моделей передбачають можливість регулювати застібку. Якщо казати про надійність, то краще обирати кепки з металевою або пластиковою застібкою, тому що липучка може швидко зіпсуватися. Форма козирка може бути любою, з якою вам буде комфортніше та зручніше. Але для спорту краще брати кепку з прямим козирком, щоб був хороший огляд.

Щодо матеріалів, то треба обирати натуральні тканини: вони добре пропускають повітря та створюють оптимальний мікроклімат. Зовнішній вигляд залежить від стилю вашого гардероба. Заздалегідь подумайте, який колір буде краще поєднуватися з одягом, щоб потім не думати, як вписати головний убір під вже підібраний аутфіт. Універсальне рішення — віддавати перевагу нейтральним тонам.

Велика колекція кепок від світових та українських брендів пропонує інтернет-магазин INTERTOP. Кожен має змогу придбати собі стильний аксесуар за доступною вартістю та зі швидкою доставкою во всі міста країни.