Щороку телефони модернізуються та вдосконалюються. І те, що ще недавно здавалося неможливим, тепер вміщується в невеликому девайсі. Останнім таким нововведенням став е Сим, який значно спростив життя ділових людей. Що це таке і з чим пов'язана його популярність? Давайте розберемося докладніше.

Особливості еСім

еСім — це віртуальна сім-карта користуватися якою можна завдяки вмонтованому в девайс мікрочіпу. Підключити еСим за посиланням можна у багатьох операторів зв'язку як в Україні, так і в інших країнах світу. Щоб всебічно розглянути нову послугу, розглянемо її особливості:

  • є можливість підключити до 5 номерів на одну віртуальну сімку — ви можете користуватися номерами різних українських операторів, але також, вирушаючи за кордон не купувати фізичну картку, а за допомогою кількох дій підключитися до локального оператора;
  • таку сімку неможливо втратити або пошкодити — нерідко фізичні сім карти виходять з ладу і для їх заміни доводиться йти в офіс компанії на що не завжди є час.
  • можливість користуватися привілеями різних операторів — ви можете користуватися інтернетом одного оператора, а дзвінки за кордон здійснювати з іншого;
  • номер з фізичної сім карти все ще доступний — в сучасних телефонах є стандартний роз'єм для звичайної сімки і мікрочіп, так що ваш старий номер телефону залишається за вами.

Також серед переваг еСим користувачі виділяють якісніший зв'язок як для дзвінків, так і для користування інтернетом.

Якщо говорити про недоліки, виділимо те, що одночасно, на жаль, можна користуватися лише одним номером/акаунтом — всі інші в цей момент будуть поза зоною доступу. Але до цього досить швидко можна звикнути. Ще один нюанс — на даний момент еСим підтримують лише деякі смартфони та планшети брендів Samsung, Apple та Huawei. Але з огляду на затребуваність, думаємо, незабаром ситуація зміниться.

Особливості підключення

Найбільше користувачів приваблює те, що для підключення послуги не потрібно виходити з дому — замовити та підключити послугу можна на сайті оператора Київстар. Спочатку переконайтеся, що ваш телефон підтримує послугу, потім отримавши QR-код, зчитати його своїм девайсом. Після кількох дій у налаштуваннях смартфона послугою можна користуватися. Якщо щось буде незрозуміло або виникнуть проблеми, ви завжди можете зв'язатися з менеджером по телефону або відвідати фізичний офіс оператора.