За останні 20 років індустрія оздоровчого туризму на Прикарпатті зазнала колосальних змін. Повністю оновився чинний фонд санаторіїв, та збудовано кілька десятків нових. Багато хто з них відповідає сучасним європейським критеріям якості обслуговування та проживання у номерах. Саме тому вартість проживання з лікуванням може змінюватись у дуже широких межах.

Що входить у вартість відпочинку?

Кожен санаторій надає відпочивальникам свій унікальний набір переваг під час відпочинку та лікування. На реальну вартість можуть вплинути обрані умови проживання та наявність додаткових рекомендованих лікарем фізіотерапевтичних процедур. Але, й сам відпочивальник може вплинути на ціну путівки у Трускавець:

  1. Вибрати санаторій із власним медичним центром.

  2. Дотримуватися дієтичного харчування, включеного у вартість проживання.

  3. Віддати перевагу простому, стандартному номеру, або жити вдвох.

  4. Не замовляти непотрібні процедури, що не впливають на лікування.

  5. Приїхати на профілактичний відпочинок всією сім’єю.

Важливо: вся інфраструктура комплексу доступна гостям. Наприклад, санаторій «Карпати» - Трускавець, забезпечує відпочивальників максимально різноманітним активним та пасивним дозвіллям. Так, щоб кожен, хто приїхав на відпочинок та лікування на бальнеологічний курорт, залишився лише із позитивними враженнями.

В яку пору року лікування ефективніше

Мінеральні води не змінюють свій хімічний склад з часом. Нестабільні джерела не використовуються для лікування, оскільки можуть шкодити організму людини. Фізіотерапія та інші методи не менш ефективно доповнюють базовий підхід у санаторіях. Крім цього, лікарні практикують індивідуальний підхід до кожного відпочивальника. Приїхати до Трускавця буде правильним рішенням з наступних причин:

  • можливість позбутися хворобливих відчуттів в організмі;

  • повноцінний відпочинок на курорті не порівняти із домашньою відпусткою;

  • тимчасова зміна місця проживання позитивно впливає на психіку;

  • відновлене здоров'я покращує якість повсякденного життя;

  • Трускавець комфортний у будь-яку пору року.

Останнім часом набирають популярність SPA комплекси, збудовані при деяких санаторіях та готелях. Навіть якщо в обраній вами профільній здравниці немає СПА, не варто засмучуватися. За невелику додаткову плату можна прийти будь-який центр. За умови дотримання простих гігієнічних правил безпеки всіх гостей.