Після тривалого зимового періоду пробудження природи на Закарпатті схоже на маленьке диво. Достатньо спланувати відпочинок в одному з санаторіїв регіону, щоб можна було поєднати корисне з приємним. Після тривалої зими, навіть найміцніший та витриваліший організм потребує додаткової допомоги. А якщо людина має хронічні захворювання, бальнеологічне лікування дозволить абсолютно по-новому відчути себе після приїзду додому.

Ефективність мінеральних вод

На курорті використовують два джерела природних мінеральних вод: «Поляна Квасова» та «Поляна Купель». Обидва джерела настільки популярні, що про їхні корисні властивості ходять легенди далеко за межами Закарпатської області. Але варто пам'ятати, що ефективне лікування може забезпечити тільки санаторій Сонячне Закарпаття – Поляна. Інакше самолікування може лише погіршити стан організму. Завдяки комплексному підходу та сучасному медичному обладнанню, піддаються лікуванню такі захворювання:

  1. Відновлення серцево-судинної системи.

  2. Захворювання органів дихання та їх відновлення.

  3. Добре піддаються лікуванню гінекологічні проблеми.

  4. Опорно-руховий апарат піддається відновленню.

  5. Шлунково-кишковий тракт при грамотному лікуванні.

Увага: останній пункт особливо важливий, оскільки безліч людей через неправильне та нерегулярне харчування страждає від розладів травлення. Усього два-три тижні, проведені в санаторних умовах, допоможуть відновити роботу шлунка та кишківника. Мінеральна вода та дієтичне повсякденне харчування творять чудеса всього за один курс лікування.

Популярність Закарпаття навесні

Через високі піки Карпатських гір, на Закарпатську область весна приходить раніше та тепло тут затримується довше. Особливо чисте повітря та тиша допомагають відновити психологічний стан. Позбутися стресу великого міста, позитивно вплинути на здоров'я за допомогою мінеральної води та дієтичного харчування. Весною на Закарпатті можна розраховувати на такі розваги:

  • автобусні або пішохідні екскурсії у гори;

  • купання в прогрітому басейні просто неба;

  • дегустація місцевої кухні у тематичних ресторанах;

  • перегляд фільмів у кінотеатрі;

  • прокат велосипедів та квадроциклів.

Для любителів екстремальних видів спорту, можна порадити спробувати свої сили у сплаві на плоту або надувному човні по гірській річці. Навіть якщо гості промокнуть та замерзнуть, карпатська лазня чи сауна допоможуть не лише зігрітися, а й вигнати з організму будь-яку застуду.