Капітальний ремонт двигуна - дорога та складна операція. У більшості випадків це абсолютно невигідно. Сьогодні ми спробуємо відповісти на питання - навіщо потрібно проводити капітальний ремонт двигуна?

Коли потрібен капітальний ремонт двигуна?

В автомобілях з дуже великим пробігом може знадобитися капітальний ремонт двигунів Рено. Ремонт слід проводити через знос механічних елементів і внутрішніх ущільнювачів. Важко визначити пробіг, після якого слід проводити такий ремонт. Все залежить від того, як автомобіль обслуговується та експлуатується.

Капітальний ремонт двигуна може знадобитися набагато раніше, при значно меншому пробігу. Перш за все, причиною може бути неякісне обслуговування силового агрегату:

  • використання неправильно підібраного моторного масла;
  • недотримання належного рівня моторного масла;
  • нерегулярна заміна моторного масла;
  • несправність системи охолодження, що призводить до перегріву приводу;
  • неналежна робота двигуна, що спричиняє його роботу в екстремальних умовах (спортивне водіння).

Також може знадобитися капітальний ремонт двигуна після серйозної поломки приводу. До таких несправностей можна віднести обрив ременя ГРМ, обрив або пропуск ланцюга ГРМ, заїдання двигуна через нестачу масла, провертання підшипників колінчастого вала, прогорання прокладки головки.

Повний капітальний ремонт двигуна може знадобитися і в результаті неправильної збірки і неправильного регулювання газової установки. Також може знадобитися капітальний ремонт двигуна через вуглецеві відкладення в приводі. Виникнення явища детонаційного згоряння може призвести до зламу одного з елементів кривошипно-поршневої системи.

Повний капітальний ремонт двигуна після покупки вживаного автомобіля

Це, на жаль, трапляється досить часто. Приклад приводимо із власного життя. Із 7 перевірених автомобілів, ввезених до країни, тільки один був справним. У нього був ефективний двигун, повна історія обслуговування, і було потрібне масло в потрібний час. Решта 6 були підготовлені до продажу, з масляними загусниками, щоб приглушити роботу пошкоджених втулок, з маслами, які не змінювалися роками, зі ступенем зносу, начебто вони пройшли навколо екватора. Нечесний продавець багато зробить, щоб замаскувати серйозні пошкодження силового агрегату. Тому перед покупкою автомобіль слід уважно перевірити.