Щоб шкільна пора стала для дитини щасливою, до школи треба добре підготуватися. Дитина повинна мати необхідне шкільне приладдя та навчальну літературу, щоб не виникало проблем у процесі засвоєння шкільної програми.

Магазин дитячої книги

За прийнятними цінами пропонує придбати книги для дітей інтернет-магазин Златка, який являється офіційним партнером відомих видавництв «Фабула» та «Ранок». Щоб не витрачати час на пошуки необхідних школярику речей, батькам варто завітати на сайт zlatka. Тут їх увазі пропонується широкий вибір:

  • навчальної літератури;
  • матеріалів для раннього розвитку дитини;
  • ігор та наборів для творчих занять;
  • канцтоваряв;
  • літератури для батьків з корисними порадами фахівців щодо виховання та здоров’я діточок.

Шкільна література

Користуватися послугами інтернет-магазину зручно, тому що не доводиться сумніватися в якості та актуальності книг. Відомо, що початкова школа закладає фундамент освіти, тому менеджери магазину професійно підбирають навчально-виховну літературу відповідно до вимог українського Міністерства освіти.
У каталозі магазину представлені:
- підручники та посібники;
- прописи та робочі зошити;
- атласи та альбоми;
- тести для самостійного оцінювання якості засвоєння матеріалу.
- методичні матеріали для вчителів.
Вся література для молодших школярів відповідає концепції Нової української школи. Робота з підручниками цікава для учнів. Вони із задоволенням працюють над вивченням нового матеріалу.

Отримання додаткової інформації

Щоб дитина була всебічно розвинутою, якісного засвоєння шкільної програми замало, треба заохочувати її до отримання нових знань. Найкращим помічником для батьків у даному птанні стануть енциклопедії для дітей. В яскравих книжках зрозумілою мовою розповідається про:

  • повсякденні речі та космічні простори;
  • багатство рослинного і тваринного світу;
  • моря та океани;
  • ліси, гори та пустелі. 

Енциклопедії знайомлять дітей з особливостями різних професій, допомагають обрати хобі. Є книги для хлопчиків та дівчаток. Для кожної дитини можна підібрати енциклопедію, що відповідає її вподобанням, щоб вона могла поглибити свої знання у сфері своїх інтересів.
Друкована продукція магазину Златка доступна жителям усіх регіонів країни. Якщо сума замовлення більша за 500 гривень, посилка з книгами буде доставлена замовнику безплатно.