Сучасний стиль в інтер'єрі називають «затишним мінімалізмом». І таке позначення концепції оформлення житлових приміщень з'явилося неспроста - навіяна мінімалізмом любов до просторим і світлим кімнатах, простоті в облаштуванні простору меблями і майже повною відсутністю декору, отримала нове втілення. На відміну від мінімалізму в його чистому вигляді, сучасний стиль ратує за створення максимально комфортного інтер'єру, який не буде «відторгати» господаря, а стане функціональним, практичним, зручним і при цьому зовні привабливим місцем для проживання, приклади. Краще менше, та краще - таке гасло також можна застосувати до сучасної стилістиці. Якісні матеріали, тяжіння до натуральності, використання оригінальних дизайнерських моделей меблювання і нечисленного декору - вага це дозволяє створити просту зовні, але привабливу своєю функціональністю і комфортабельністю обстановку. 

Інтер'єр спальні

  Сучасний стиль досить гнучкий в своєму прояві - немає чітких догм і табу. Досить зрозуміти основну думку, концепцію оформлення простору і зуміти її ефектно «поселити» в своїх оселях. Вловити поточну тенденцію нескладно, цей напрямок практично не обмежує фантазії оформлювачів - легко поєднується з іншими стилістичними напрямками: стелимо хай-тек, арт-деко, лофт і навіть модерн. 

  Для інтер'єру спальні, якому присвячена дана публікація, багато хто з часто використовуваних прийомів оформлення простору в сучасному стилі не підходять. Наприклад, складно уявити спальне приміщення, розташоване на південній стороні будівлі, без щільних штор на вікнах. Також некомфортним стає спальня з голими статями у відсутності системи підігріву. Для наших кліматичних широт, особливостей менталітету і способу життя багато особливостей стилю інтерпретуються згідно з потребами, видозмінюються без шкоди загальної концепції сучасної стилістики. 

  Дизайнери і домовласники люблять сучасний стиль за його здатність до швидкої трансформації. При наявності нейтральної кольорової палітри, однотонної обробці і базового набору меблів, змінити образ приміщення не складе труднощів. Додавши красиву й оригінальну люстру, вибравши один яскравий предмет інтер'єру або просто розмістивши кілька строкатих диванних подушок в зоні відпочинку, можна отримати зовсім іншу атмосферу приміщення, інший характер дизайну простору. 

  Ідеально рівна, білосніжна стеля - універсальний варіант оформлення для будь-якого стилю інтер'єру. Чи будете ви використовувати для досягнення такого ефекту підвісні або натяжні конструкції і використовуєте фарбування штукатурки - неважливо. Головне, щоб білосніжна площину створювала ефект світлого і просторого приміщення, візуально збільшуючи його.